Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Windows Phone?

Megéri a Windows Phone?

Figyelt kérdés

Nézzetek hülyének, de nem értek hozzá. Eddig androidot használtam. A legfontosabb, hogy legyenek rá ingyenes alkalmazások, olyanok, mint Androidon. Nem a felesleges, hülyeség játékok meg ilyenekre gondolok, hanem egy Office program, FaceBook, GPS (ez fontos lenne), YouTube, rádió.

Ennyi lenne az igényem. WP felhasználóktól kérdezem, hogy ingyenes programok vannak ilyenek? Vagy ha valami nem ingyenes akkor le lehet tölteni, mint droidon? Bocsi, hogy nem értek hozzá... :/

Konkrétan egy Nokia Lumia 900-ról van szó. Hogy áll a teló a frissítésekkel? Ilyet tervezek venni, mert már 1 éve b@ssz@ a csőröm, annyira tetszik a teló. :D


2013. nov. 1. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha Windows akkor semmiképp! :) Kerüld a Microfost, ahol csak lehet! Maradj a droidnál!
2013. nov. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni, hogy a hőn áhított alkalmazások elérhetők-e WP-re.

De ha már WP, akkor olyan telefont vegyél, amin WP8 van, azokat jóval tovább támogatják szoftveresen, mint a WP7.8-at (azt már nem is támogatják, vagy ha igen, akkor nem sokáig).

2013. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi. Nekem például a droid nem jött be...
2013. nov. 1. 13:07
 4/4 Panda Péter ***** válasza:

én androidról váltottam windows phone-ra, és abszolút nem bántam meg, sőt, semmi pénzért nem váltanék vissza.


az általad használt alkalmazások mind elérhető ingyenesen, rendes Office a rendszer része, facebook app van, a Lumiák térkép szoftvere kiváló, offline is navigál, valamit baromi gyorsan jelent talál, alternatív youtube app is van jó, rádió pedig az újabb lumiákban, Amber rendszerfrissítés után.


viszont arra figyelj, hogy MINDENKÉPP WP8-as telefont vegyél, mert a 7.8-asokhoz már szinte semmilyen szoftvertámogatás nincs, a 8-asokhoz viszont egy ideig lesz minden jóság (most jött a GDR3, várhatóan 8.1 is lesz).

én a térképek, plusz egyéb exluzív appok miatt csakis Nokiát ajánlok, de mindenképpen WP8-asat, tehát x20 vagy x25 végződésű modellt.

2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!