Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Go beázott, mit...

Sony Xperia Go beázott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a telefonommal csináltam víz alatti felvételeket, de az sd-kártya fedele nem volt becsukva (vagy baja volt, mert amikor otthon kinyitottam, lejött az egész fedél). Egyetlen nagy probléma van, az pedig az, hogy nem érzékeli az érintést. Szétszedtem, ahogy tudtam és hagytam pár napot száradni, de nincs változás. Mit kezdjek vele?
2013. nov. 3. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyitott fedél miatt ázott be, akkor a garancia nem érvényes, hacsak nem a fedél leesése miatt! Ha nem érvényes a gari, vegyél új telefont, garancia nélkül nem éri meg javíttatni!
2013. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm... Amikor hazaértem, megnéztem az USB és a jack-csatlakozó bemenetet, de azok jók voltak, utána hátlap le és kinyitom az Sd-kártyát, és lejött az egész (bár lehet, hogy már le volt jőve, csak a gumi résznél tartotta magát). Szerinted hibás volt? A garancia még 1 éves teljeskörű (nyár végén vettem a telefont).
2013. nov. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!