Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma lementem fürdeni egy tóhoz...

Ma lementem fürdeni egy tóhoz és benne maradt a zsebembe a telefonom, teljesen beázott. Meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés
Kivettem belőle a cuccokat és egy ideig kiraktam a napra, utánna próbáltam bekapcsolni, de nem ment. Aztán jött a hajszárító, és így se megy. (Sony Ericcson Xperia X8)

2012. jún. 20. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ÍJ.
2012. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kazánra, vagy valami meleg helyre tedd szétszedve. mondanám hogy radiátor, de nyáron gondolom nem üzemel :D mondjuk az ericcson az ilyen. haverom iphoneal ment bele, ki a telefont a napra, 10perc múlva már a csajával beszélt
2012. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom be volt kapcsolva, és nem csak megmártóztál. Gyakorlatilag átmostad működés közben, a legegyszerűbb megoldás hogy veszel egy újat.

Most már tudom miért volt az uszodába kiírva a minap, hogy "A medence használata előtt ellenőrizzék zsebeik tartalmát"!

2012. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szedd szét szárisd egy ki teljesen legalább vagy egy hétig mert még nedves lehet a belseje. ha utána sem reagál akkor szemét.
2012. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mikor próbálom bekapcsolni rezeg egyet,ami annak a jele hogy bekapcsolt,aztán ahelyett hogy megjelenne valami a képernyőn nem történik semmi kb 1 percig aztán megint rezeg egyet.
2012. jún. 20. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ezért van nekem strapabíró telefonom( Defy+ ) Tegnap már 3 órán át keresem a telefonomat amikor egyszer csak a csengőhangomat hallom a medence felől, odamegyek a medencéhez és teljesen a medence alján ott fürdőzött a telefonom több mint 3 órát de 3 óra elteltével ugyan úgy be volt kapcsolva a víz alatt és amikor szétszedtem egy csepp víz sem ment bele :D
2012. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor hogy megértsd te is, a telefonnak annyi, megdöglött. 2-3 napoig hagyni kellett volna szétszedve száradni, ott elcseszted, hogy hamar bekapcsoltad. Vegyél újat.
2012. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Adjál neki feszültséget, hagy kapjon zárlatot az egész cucc.Úgyvan...

Hajszárító...f*sza: fújjad neki a 60-80 fokos forró levegőt, mikor az alaplap meg az egész teló maximális üzemi hőmérséklete, amit képes elviselni, anélkül, hogy megolvadjon, 45-50C°.

A javítási árból vehetsz egy normálisabb telót.Ezt javaslom.Arra meg vigyázz.

Elkövetted a legrosszabbakat annak érdekében, hogy megmentsd a telódat, ugye tudod?!

2012. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben, amikor beleejted a vízbe, AZONNAL ki kell tépni az akkumulátort (versenyfutás az idővel... ), és legalább 3 napon át hagyni száradni, majd óvatosan, vigyázva be kell kapcsolni a készüléket! A legrosszabb amit tehet az ember ilyenkor, azt már megtetted!

Vidd be a GSM szervizbe, ott majd ugyanazt elmondják mint én, és azt mondják hogy KuKA!

2012. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!