Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy micro-SIM...

Mennyibe kerül egy micro-SIM kártya?

Figyelt kérdés
Most egy Xperia X8-am van, de le fogom cserélni egy Nokia Lumia 920-ra és abba már micro-SIM kártya kell, nem ez a rendes, mint amilyen az X8-ban, meg a régi készülékekben van. A telefon kártyafüggetlen lesz, netről rendelem. T-Mobile-nál szeretnék maradni, mert eddig is ott voltam. Mennyi egy ilyen micro-SIM? Megtarthatom a mostani számom? Ha bemegyek akkor mit mondjak? Micro-Sim kártyát szeretnék vásárolni a jelenlegi számom megtartásával? Vagy mit? :D
2013. nov. 4. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kéred a számhordozás opciót, a régi kártyádat kilövik, majd kapsz egy újat.:) Árak: [link]
2013. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

# 1

Nagyon sötét. Keress rá a googlen a számhordozásra.


Egyszerűen amikor már megvan az új teló, bemész a szolgáltatód valamelyik üzletébe és kicserélteted a kártyát. Kb 5 perces meló. Elvileg fizetős a csere, de én már 2 alkalommal is ingyenesen cseréltettem az előfizetésemhez. Ha dominós vagy akkor tuti fizetsz.

2013. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan miért keressek rá? Megmondod hogy új kártyát szeretnél ezzel a számmal, a régit letiltják, és kapsz egy újat. Tudom hogy elvileg szolgáltatók között van a számhordozás, de hivatalosan a szolgáltatón belül is ezt használják...
2013. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A számhordozás nem az amit te leírsz.

Ez egy sim csere.

2013. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!