Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy micro SIM...

Mennyibe kerül egy micro SIM számhordozás T-Mobilnál most?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi T-Mobilos sima SIM-em amit használok is.. de lehet szükség lesz új teló miatt micro SIM-re..ezt leváltani microra számhordozással együtt, mennyibe kerülne manapság úgy hogy nem náluk veszem a telót?

2013. okt. 21. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol ingyen kicserélik,valahol pénzért. Tnél asszem 3000 ezer,de nem biztos,lehet hogy kevesebb.
2013. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De minden esetben jó a vágás?

Ez már kb. egy 5 éves sim..

2013. okt. 21. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én múltkor voltam, nagyon rendes a srác, akié a bolt.


Kicsit sorjásan vág, de új telóban (lumia 520) simán ment, 6-7 éves sim ez is.


vettem normál sim adaptert, hogy a régi telóban is tudjam használni, ahhoz körömreszelővel reszelni kellett a szélét, hogy pontosan passzoljon, de 2 perc volt.

2013. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Levél T-től...


Amennyiben máshol intézi a vásárlást, személyes képviseleteinken kérheti a normálméretű SIM kártya cseréjét Micro SIM kártyára. Ez esetben az ügyintézés díja bruttó 4500 Ft.

2013. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!