Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teaba ejtettem a telefonom,...

Teaba ejtettem a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Galaxy Gio telefonom teaba ejtettem,a hangszoroig/kameraig merult el.Utana beinditottam es eszleltem,hogy elromlott a G-szenzor,es amikor ki akarom oldani a telefont(mikor megnyomom a Kezdolap gombot vagy a ki/be kapcsolo gombot)eloszor az erinto gombok vilagitanak aztan joval kesobb villan fel a kepernyo is.Kiszedtem az aksit es most a radiatoron van,valami tanacs?

2013. nov. 5. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg rummal

állítólag megy a teához a rum,

XD

2013. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a fenének kapcsolgatják be oly sokan az elektromossággal működő dolgaikat , ha víz éri?

Elintézted a bekapcsolással, még jobban, mint a teával. Hiába szárítod, a tea rosszabb a víznél. Imádkozz és várj egy pár napig, amíg szárad. Aztán vagy-vagy.....

2013. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szaritottam 20 percet,most vettem le a radiatorrol,osszeraktam es mukodik rendesen,a szenzor is mukodik mar.Szerencsem volt!
2013. nov. 5. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A kísérletezés helyett - már ha kell még neked valaha az a telefon - inkább vidd el szervízbe! Vagy valakihez, aki szimplán csak jobban ért az elektronikus eszközökhöz.
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Apám egyszer rátette a wc tartályra a galaxy s-ét, és otthagyta éjszakára, az éjszaka folyamán lecsúszott onnan, egyenest a vécékagyló legalsó részére(teljesen elllepte a víz). Több óráig víz alatt volt, mire reggel észrevettük. Kivettük, szétszedtük, kiraktuk száradni, mássnapra kutya baja sem volt. No para.
2013. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!