Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia zr vélemény? Meg...

Sony xperia zr vélemény? Meg éri e alternatíva a xperia z és a note 2 de a vízállóság nagy szempont nálam és ki is fogom használni mint ahogy eddig is kihasználtam a samsung galaxy xcoverem.

Figyelt kérdés
véleményeket szeretnék és hogy ti melyiket vennétek. köszi

2013. nov. 5. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, ha 'alternatíva' akkor inkább a Z és ne a Zr...

note 2-t semmiképpen nem ajánlom, egyik ismerősöm egy hétig szenvedett vele,

kettőt is vissza kelett vinnie a tmobilba és utána inkább másik mobilt vett,

nekem Z-m van, szerintem piszok jó telefon, nincs semmi hibája, hacsak az nem hiba, hogy nagy :D de meg lehet szokni, és nekem így is tetszik,

kiváló mobil, ha jól tudom a zr ugyan az, csak kicsit gyengébb, de a Z mint alternatíva ajánlatosabb!

2013. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tippet. vízállósággal mi a szitu kipróbáltad??
2013. nov. 6. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

persze :D

ugyan nem minden nap teszem vzbe, mert még így is kiáz a hideg, félős típus vagyok,

de teszem azt már nem félek koszos kézel tapogatni, hisz tudom, hogy utána csap alá tolom és semmi baja nem lessz :D

fotózni is jó vele vízben, csodásak a képei!

lemosni le tudod, kádba ejted nem lessz baja,

a fejhallgató csati pedíg olan szoros, hogy ha abba dugsz valamit elvileg úgy is vízálló, de azt nem próbáltam és nem vagyok benne biztos, ja és egyszer leszánkózott a 3.emeletől szépen a földszintig egyetlen karcolás nélkül !

2013. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!