Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudják nekem azt...

Hogyan tudják nekem azt garantálni, hogy nincs letiltva az iphone, amit megvásárolni készülök?

Figyelt kérdés

Azt írja a nő, hogy 4 hónapja vette, de 1 év garancia van rá. De hát ez nem biztosít engem afelől, hogy nincs letiltva, igaz?

Garanciát szeretnék kérni, hogy biztosan nincs letiltva, de nem tudom, ezt hogyan kell.

Esetleg fotóztassak le vele valamit, vagy hogy szerintetek?

(postázná a telefont, élőben nem tudunk találkzni!)


2013. nov. 5. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj számlát (hogy tényleg ők vásárolták-e a telefont), illetve előfizetői szerződést, ezen látszik, havidíjas-e, mert ha igen, akkor fenn áll a kockázat, hogy a havidíj nem fizetése esetén letiltják.

És ha már postázás: előre sose utalj, rengeteg embert vernek így át!

2013. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, kb. ezeket tudod megtenni. írhattok adás-vételit is, az is fontos azért, de sokra nem mész vele, ha megvan a baj. max perre viheted az ügyet.
2013. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!