Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 - víz?

Huawei Ascend Y300 - víz?

Figyelt kérdés

Tegnap este vízbe ejtettem, s leszedtem hátlapját, kiszedtem ami kiszedhető, megtörölgettem, majd hagytam megszáradni, gond nélkűl bekapcsolt és használhattam - csak este révén már ideje volt töltőre tennem.

Reggel még próbáltam egy kicsit - a hang mind simán, mind fülhallgatóval szólt, ugyanolyan erővel, mint régen, az alkalmazásokkal s semmi egyébbel sincs semmi baj - még a monitor se csúnyult meg.

Utána elindultam otthonról - zenét hallgattam róla, s LÁTSZÓLAG semmi baja sem volt, viszont egy óra múlva ránéztem - kikapcsolt. Kiszedtem az aksit és újraindítottam, a töltés lement 26%-ra, aztán hagytam. Egy óra múlva ismét megnéztem, ismételten újra kellet indítanom (de azt is csak az aksi ki-, berakosgatásával tehettem meg), akkor már csak 14%-on volt. Később már bekapcsolni sem tudtam.

Hazaérve töltőre helyeztem, s ismét működik, egész nap 50°C környékén volt a hőmérséklete - amikor tudtam megnéztem, azon kívül pedig éreztem a hőt.

A telefon hibásodott meg, vagy csak az akkumulátora, egyáltalán pontosan mi lehet a baja; hogyan hozhatnám rendbe?



2013. nov. 5. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem 1 napot kellett volna szárítani. Kitudja, hogy most mi baja. Jobb esettben az aksi baszódott csak el.
2013. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Panda Péter ***** válasza:
100%
trollkodásnak tűnhet, pedig komoly: tedd bele egy tál rizsbe, az ugyanis elszívja a még megmaradt vizet az eszközből. akksit viszont lehet venned kell majd újat, ha szerencséd van, csak az károsodott.
2013. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, már is kipróbálom.
2013. nov. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!