Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a haverom letiltotta a telefonom ! ezt úgy csinálta hogy ugye van rajta ez a kódos szar vagy 25x szarul írta be és most nem enged belépni a telefonba meg van a kódom is a Google fiókom is de semmi a ha hívnak tudok vele beszélni és ennyi én semmit mást tudok csinálni rajta amikor kéri az e-mailemet azt beírom + a jelszavam kiírja h ellenőrzés és aztán semmi már az aksit is kivettem csomószor ki be kapcsoltam de semmi !
2013. nov. 5. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hard resetet csinálj
2013. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha de ahhoz be kéne tudja k lépni a telefonba nem ?
2013. nov. 5. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Kéne net hozzá, hogy fel tudjon csatlakozni. Ha van mobilneted, akkor próbáld meg bekapcsolni, legtöbb telefonnál lezárt állapotban megnyomod kicsit hosszan a bekapcsoló gombot, előjön egy ablak, ahol be tudod kapcsolni a mobilnetet. Bekapcsolod, email, azt küld egy kódot amit beírsz. Ha ez nem megy akkor factory reset, ekkor törlődik minden a telefonról. Ezt a recoveryben tudod megcsinálni.
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2013. nov. 5. 21:12
 5/8 A kérdező kommentje:
de beszoptam ezt :P
2013. nov. 5. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt engedélyezve az USB hibakeresés, akkor menthetetlen, hard reset. Ha be volt, lehet meg lehet oldani.
2013. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nemmegy a netes akkor: Kikapcsolod a telefont.Megnyomod a hard resethez a gombokat ( megkeresed a neten,hogy mit kell megnyomnod) azután kijön egy menü ahol kikell választanod hard resetet.Kiválasztás után elfog indulni a telefon.Adatok törlődni fognak :(
2013. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát samsung frissítés lesz és ja elfog menni minden :CC
2013. nov. 6. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!