Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vagy S4? Az LG tényleg...

LG G2 vagy S4? Az LG tényleg sz. R?

Figyelt kérdés

Először s4-et akartam,de megláttam az LG G2-őt.

Van egy osztálytársam,aki ért valamennyire a telefonokhoz és mondta,hogy az LG szörnyű,vegyek iPhonet.De apáék nem fognak több,mint kétszáz ezret fizetni érte...Szóval nem lesz almás telóm.

De a G2 annyira tetszik,csak tényleg nem hallottam róla meg úgy magáról az LG telefonokról sokat,az S4 pedig reklámozva van és ott van mindenhol.



2013. nov. 6. 12:48
 1/9 Osynho ***** válasza:
Nexus sorozat megvan? Az is LG... :)
2013. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

nekem a sima G van de isten király


haverod szerintem egy apple fan azért mondta hogy szar.

2013. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az APPLE termékeket... :D Szóval én nem foglak győzködni róla. :)


LG-t nem ismerem mert még nem volt olyan készülékem, de Samsungról tudok beszélni.


Nekem most Galaxy W-m van és erről váltok. Rengeteget olvastam S4-ről mert arra szerettem volna. Meg is vásárolnám, ha a Note 3 nem tetszene jobban... :D Amúgy szerintem remek telefon az S4 minden tekintetben. Meg a Samsung garanciával is meg vagyok elégedve és a javítással is. Ennél a készüléknél azt hiszem prémium szolgáltatás is van, tehát ha elromlik kijönnek érte és elviszik és visszahozzák teljesen ingyen. Kijelzője szép nagyon, képeket szépeket csinál, legalábbis számomra. Fagyás nem volt tapasztalható rajta a remek hardvernek köszönhetően. Ezt olyanoktól olvastam, akiknek van és használják, tehát nem csak tesztek után mondom.

2013. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát.. A G2 nem rossz készülék. De szoftverileg még nem bizonyítottak, vagyis annyit igen, hogy le tudják másolni szinte 1:1-ben a Samsung felületét és az újításait.

S4-et akkor vegyél, ha szeretnél garanciát, és a házhoz jövő futárt. Az S4-et én akkor venném, ha Snapdragon 800 lenne benne, de 600-al semmiképp. Ha már csúcstelefont veszel, akkor legyen már beletéve minden új dolog, s ne a januárban megjelent cuccokkal legyen felszerelve. Haverod pedig 1 mocskos nagy Apple fanboy, szóval az utóbbiakban ne halgass rá telefon téren.

2013. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haverodnak üzenem, hogy inkább azon dolgozzon, hogy leküzdje az almafan kórt. Amúgy mindenképp a G2. Jobb mint az S4, kivétel hogy nem bővíthető a tárhelye. Viszont 32GB kb mindenre elég.
2013. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"valamennyire ért a telefonokhoz"

hát ezen besírtam... kis apple fanboy, látja a tv-ben a hypeot, és látni akarja élőben azért mondta hogy vegyél azt xd

amúgy Nexus 5 jobb mind2nél :D

2013. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ákos_87 válasza:

A kérdés az lenne, mitől jobb a Nexus5 a G2-nél? Csak azért, mert előbb jön rá frissítés? Gyengébb aksi, kisebb kijelző, gyengébb kamera... Jó, a procija magonként kemény 0,04 GHZ-cel erősebb, de ezen túl mit tud felmutatni a G2-vel szemben?

Ha még aktuális a kérdés, én mindkettőt használtam. Kétszer volt S4-em, de az aksijával nem tudtam kibékülni. A G2 verhetetlen, most is azt használom, és nagyon ott van.

2014. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 t-34 ***** válasza:
Kedves kérdező..IGen a samsung ezért lett telefon, mert mindenhol ott van. De figyi Az lg. 1000x jobb telefon mint a samsung azért mert ne mtolnak be naponta 200 reklámot nem jelenti h roszabb.procja erősebb. mondják s4 ben van kisfém. Hát de istenem ha egy ekkora képernyőjü telefon leesik. akkor az a kis fém NEM. NEM menti meg....Ami meg azt illeti a htc one on is elgondolkodhatnál remek teló. de s4 et ne. ink g2 az jóbb....am meg téged sse értelek. írod anyudék nem vesznek iphonet (SZAr ne is vegyél) de az s4 meg g2 re futja. ami széntén nem olcsó. xD nem étem.
2014. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs a gépeden helyesírás ellenőrző?
2014. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!