Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb...

Melyik telefon a legjobb választás?

Figyelt kérdés

sok mindenre használnám.

a kérdés,hogy mit ajánlotok a 30,40,50,60ezres árkategóriában?

lehet wp8 és android is :D


2013. nov. 8. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
60 ezer alatt Lumiát, Androidot 60 és afelett érdemes szerintem...
2013. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lumia 820 hol alegolcsóbb?

nem előfizetéssel,se hűséggel :)

2013. nov. 8. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
én használtam vettem 10-ért(20-30 lett volna alapból) egy androidos telót(Alcatel OT 990) és teljesen frankón fotóz sok játék meg alkalmazás megy rajta és még mindig nem törött be a kijelző pedig sokszor ejtettem le úgyhogy olcsóbb kategóriában is lehet találni nagyon jókat. én a helyedben Sony vagy Alcatelek közt néznék körül (samu az annyira nem jött át nekem) ezeknél olcsón is lehet találni nagyon jókat winfost azt nem nagyon ismerem úgyhogy arról csak annyit nyilatkozok hogy maga a kinézete az oprendszernek nem tecccik
2013. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen ennél jobb nem jutott eszembe: [link]


A lényeg: ne bolti garanciával vegyél, mert ha bezár a bolt, akkor oda a garancia, VAGY csak olyan bolti garanciásat vegyél, amiről biztos tudod, hogy nagy multú és megbízható, és a garanciaidőn belül nem fog bezárni!

2013. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!