Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini pro felkiáltójeles...

Aznemlényeges kérdése:

X10 mini pro felkiáltójeles kép valaki help?

Figyelt kérdés
szóval van egy u20 készülékem és a szoftvert akartam rajta frissíteni de azt írta, hogy sikertelen és azóta bekapcsolásnál egy háromszögben egy felkiáltójelet dob ki és mellette egy telefont és nem lehet tölteni se meg semmi mert csak ezt bedobja és ujraindul ... :( valakinek ötlet, hogy mit kezdjek vele? szervízbe nem akarom vinni mert onnan most jött és csak az XY csere miatt akartam újratelepíteni így ha itthon nem lehet megoldani akkor kuka a készülék :s

2013. nov. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad ez után is újrarakni?
2013. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezután is próbáltam újratelepíteni de a SEUS azt írja töltsem fel az akksit a PC Companion meg azt, hogy elromlott a telefonom :s
2013. nov. 12. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Flashtoolt.

[link]

2013. nov. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom flashelni a rendszert mivel nem tudom beállítani az usb hibakeresést mert nem kapcsol be :S
2013. nov. 13. 14:50
 5/5 anonim válasza:

Próbáltad a SEUS-t ?

[link]

2013. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!