Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen felfogás?

Ez milyen felfogás?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azért nem vett iPhone 5C-t mert "olcsó"iPhonenak lett elbecézve.Inkább meg vette az 5S-t,de azt is a legdrágább helyen mert,hogy az menő.Amúgy a 3G-től az összes iPhone meg van neki(3gs,4,4S,5),kivéve az 5C-t mert az "olcsó" iPhone.Vélemény?:D
2013. nov. 14. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ratyi
2013. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Isten áldja meg őt! Komolyan mondom. Az ilyen emberek fizetik ki helyettem a mobiltechnológiai ipar fejlesztési költségeit.


12 éves telefonom van :) (Na jó, nem csak)

2013. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ő így boldog akkor oké.Én csak magamban röhögök amikor látok egy ilyet.Egyéb esetben meg nem foglalkozom azzal hogy ki,hol és mennyiért vette a telóját.
2013. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:
Remélhetőleg most valakinek érzi magát. Egészen a szifon 6 megjelenéséig. Akkor sajnos összemegy a p.cse, amíg meg nem veszi azt is! :)
2013. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikusan az epölájfon tulajdonosok felfogása.
2013. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az irigy ember tud a legkönnyebben véleményt alkotni.:)
2013. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem vagyok irigy.Ha kellene iphone megvenném magamnak,nem vagyok telefon mániás.;)
2013. nov. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!