Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen flash applikáció van...

Milyen flash applikáció van windows mobilra? Mert az áruházban nincs semmi ilyenre utaló jel.

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nincs
2013. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nincs, a flash megszüntette a mobilos támogatást.
2013. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nadejó... csomo mindent nem tok elérni. most emiatt cseréljek telót? csak lesz majd vmikor vmi
2013. nov. 14. 22:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi az a csomo minden (május óta én még nem éreztem hiányát)? Hátha van rá alkalmazás vagy valami...
2013. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
elektronikus ujságok (lapozgatós) aztán pár weboldal ahol a video be van ágyazva igy nem lehet őket enélkül nézni. kb ezek
2013. nov. 14. 22:39
 6/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen mobil eszköz sem támogatja már a Flash-t. Szvsz aki ma még flash tartalmat használ az igencsak le van maradva.
2013. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hál' Istennek ma már csak a technológiailag legigénytelenebb weblapok készülnek úgy, hogy használatukhoz Flash (vagy éppen Silverlight) kelljen. BKV (illetve jatekaim.hu, utóbbi egy igazi retek szakmai szemmel) volt a kettő, ahol hiányzott a flash mobilról, illetve tabletről auchan oldalát próbáltam nézni, de az okosak csak flash-es felületről tették elérhetővé a PDF letöltését...
2013. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Biztos igazatok van, én nem értek ehhez. De akkor milyen programot töltsek le, hogy ezeket az oldalakat tudjam nézni/olvasni? Mert ahányszor megnyitom mindig kiirja h töltsem le az adobe flash playert.
2013. nov. 16. 11:34
 9/21 anonim ***** válasza:
nincs rá semmi
2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy aki flash tartalmat készít annak nem te vagy a célközönsége, tehát nem vesztesz vele semmit, ha nem tudod elolvasni.
2013. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!