Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet postán mobilte...

Miért nem lehet postán mobiltelefont használni?

Figyelt kérdés
Már régóta foglalkoztat ez a kérdés.

2013. nov. 15. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, nem lehet? :)

Én napi szinten telefonálok ott...

2013. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
56%
A rádióhullámok begyújthatják az álló leveleket és a tűz továbbterjed az előragasztózott borítékokra amik hatalmas robbanással küldik levegőbe a posta épületét és még a szomszéd Mari néni vázáit is lelökik a kandalló fölül.
2013. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom de genyó vagyok és nem mondom meg :D
2013. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kilroy ***** válasza:
|Orfeusz| válasza nagyon nagy :D !!!
2013. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért nem lehet mert a sok tapló ember kiabál a telefonba az alapzaj miatt és aki az ablakban ülve próbál pontosan visszaadni az nem kíváncsi rá hogy "nyuszkóka mennyi zsemlét hozzon az Aldiból"...de pl. kutyát sem lehetne behozni és a sok bunkó erre is xarik...
2013. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én nap mint nap hallom, amikor ott beszélik meg a napi dolgaikat, nem képesek 5 percre nélkülözni, közben szarnak az ügyintéző fejére. Egyrészt bunkóság, másrészt, ő az első aki visszaszalad 1 óra után, hogy nem jól adtam neki vissza, holott pedig igen, aztán persze fingja sincs mi történt.
2013. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!