Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 4 vagy valami mást vegyek?

Nexus 4 vagy valami mást vegyek?

Figyelt kérdés

GSM boltokban nézegettem, illetve GooglePlayen Magyarországon nem rendelhető, de ahogy néztem pl. a Nexus 4 már Németországban sem elérhető, csak az N5, de az már nekem sajnos drága. [link] ez meg az 5: [link]

A GSM boltoknál az a baj, hogy bolti garancia van, amiben nem tudom, hogy bízzak-e. Ezt az egyetlen oldalt találtam ami EU garanciát ad: [link]

az a baj, hogy ez már nekem túl drága :/

Más telefonokat is nézegettem (max 85ezer körül) pl: a tmobilenál elég jó árban van az Xperia SP, persze teljesítményben nem olyan jó, mint a Nexus 4 :/

[link]

Esetleg tudtok ajánlani pár megbízható üzletet, illetve hasonló telefonokat a Nexus 4-hez, aminek nem bolti garanciája van? (illetve még a véleményeteket is szeretném kérni a bolti garanciáról, hogy megbízható-e)



2013. nov. 15. 21:24
 1/4 Osynho ***** válasza:
Optimus G-t nézted?
2013. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen néztem, bár ahogy láttam az se az elérhetőségéről híres :D Viszont találtam ezt az oldalt: [link] nem tudom mennyire megbízható-e. ezt írja:"Az EU és HU garanciával vásárolt készülékeket 1 illetve 2 év teljes körű garanciával, magyar nyelvvel és az összes gyárilag csomagolt alaptartozékokkal együtt forgalmazzuk! "
2013. nov. 15. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
árukeresőn nézegess, ott nem átverős boltok vannak, és egész olcsón adják.
2013. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ujjgsm, xxlgsm, gsm-home, vip-phone kapásból ezek mind mind jó és megbízható boltok, speedshop szemtelenül drága......a jó boltoknak a saját szervize is jó, a józsefvárosi piacon pl ne vegyél telefont :))
2013. nov. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!