Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez most mi?...

Szerintetek ez most mi? Nagyon etikátlan voltam?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy május végén valahol egy szórakozóhely előtt egy lány/nő nagyon ideges volt, kiabált valakivel és földhözvágta a telefonját. Ami több darabra szétrepült és széttörött. Ezt többen is látták de senkit sem érdekelt. Én viszont egy kis idő múlva felszedtem a tokját , aztán másnap a bokorban megtaláltam a telefont is egy bokor alatt széttörve. iPhone 4s. Semmire nem reagált, képernyő betörve, éritő panel, előlap, hátlap annyira széttört, hogy lyuk volt benne. Gondolom a legtöbb embert hidegen hagyta volna de én hazahoztam, vettem bele alkatrészeket, megkavítottam és vettem hozzá töltőt. Jó lett. Igazából soha nem akartam iPhone-t mert android fan vagyok de ez most így jött ki. Most is arról írok. Egy átlagos embernek szerintem tökéletes telefon de nekem kicsit kevés... Na mindegy ez most nem az a rész. Utána néztem, nem körözik, nincs tiltólistán, az előfizetés hibatalosan októberben járt le de szerintem egy összegben kifizették vagy nem tudom... tudtam aktiválni és telefonáltam is vele. Viszont ez T-mobilos én pedig Vodafone. Kellene hozzá egy gevey SIM. Most iOS 1.6.3 van rajt. Egész használható. Viszont én úgy tudom, hogy a talált mobilt le kell adni. De ezt nem úgy találtam, hanem a szemem előtt összetörték én pedig a hulladékot újrahasznosítottam :P Szerintetek ha megtartom az normális? Vagy ha úgy alakul akkor eladhatom? (Csak mert androidost szeretnék)

2013. nov. 16. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem az elhagyta esete, hanem a kidobta esete.

Te pedig kvázi felszedted a szemetet és kipofoztad.

Én egyszer egy utcára kidobott gépet -szemét- vittem haza, ami használható volt belőle azt kiszedtem a többit meg kidobtam.


Tehát ez a tiéd most már. Az eladás az már más kérdés.

Gevey-vel viszont biztosan nem fog működni. Ha eladod, akkor csak ismerősnek add el aki tudja a telefon múltját.

2013. nov. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jogos, használd egészséggel:) Nem olcsók az alkatrészek sem hozzá, gondolom sokat szenvettél vele mire sikerül használható állapotba hozni...
2013. nov. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
VĂŠgre egy normĂĄlis ember :D:)
2013. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát eladni azért ne próbáld, egy ilyen sztorit tudod ki vesz be, meg ugye papírjaid sincsenek. Aztán ha mégis keresnék a készüléket, a vevő rád mutogatna, és lecsuknak a végén vagy valami. :D
2013. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz, külföldre elvinnék de magyar T függő, és csak náluk lehet kifüggetleníteni. Na mindegy.. jó lesz arra, hogy wifin jelezze az e-maileim meg esténként nézek rajt filmet :P
2013. nov. 17. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!