Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonok Mért olcsóbbak...

A telefonok Mért olcsóbbak sokkal a Gsm-ben, mint pl az euronix-ban vagy auchanban? Mert ott pl 180 ezer helyett csak 125 000 és minden megvan hozzá.

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert szolgaltatotol akcioban vasarolt,atirt imei szamu telefonokat forgalmaznak,aminek az elso reszletet legfeljebb kifizettek es a tobbi utan futhat a szolgaltato . Igy a 125eFt-os eladasi aron is van 100eFt haszna
2013. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen is lehet,de persze nem jellemző. Azért mert a szolgáltató vagy ilyen ismert üzletlánc eleve sokkal drágábban árulja mint amennyibe valójában kerül.
2013. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De,nagyon is jellemzo . Voltam boltban,ahol az osszes samsung telefon atirt szammal volt kiteve (megneztem,mielott nem vettem meg) .. Es egy masik temaban szinten emiatt van problema www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__5055984-samsung-galaxy-s3-nem-egyezik-az-imei-szam-a-dobozon-es-a-garancia-papiron-ez-ho
2013. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még ami elő szokott fordulni, hogy nem gyártói, hanem csak bolti garanciát adnak. Ha gyártóit adnak akkor az nekik valamiért többe kerül, ha meg boltit akkor értelemszerűen 0 forintjukba fáj. Ezzel az a baj, hogyha igénytelen boltba veszed (és a legtöbb ilyen) és valami baja van a telefonodnak akkor elég nehezen fognak bármit is csinálni rajta, hisz olyankor pénzt kéne költeniük a javításra.


Illetve sokszor csak a telefont kapod meg, semmilyen tartozékot, még a töltő is luxusnak számít.

2013. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!