Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 GB adatforgalom elég erre...

1 GB adatforgalom elég erre havonta?

Figyelt kérdés

Nemsokára le jár a hűségnyilatkozatom,és szeretnék szolgáltatót váltani.

Kinéztem egy tarifát, amelyben 1 GB adatforgalom van havonta.


Ez elég egy hónapban úgy hogy folyton be van kapcsolva, de csak facebookozok?( Nem töltök fel képet és nem nézek videót stb)


2013. nov. 16. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nekem ugyanerre kb. három napig elég, igaz a képeket megnézem a facebookon, csak a videókat nem.

Utána irtó lassú a következő fordulónapig.

2013. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy elég... Nekem volt egy 4 gigás csomagom mivel külföldre költöztem és nem tudtam még nagyobb netet rendelni és kb napi 200mbt használhattam el hogy kibírjam hónap végéig és kb semmire sem jó egy yt videó 200 mb felett van főleg a mostaniak.
2013. nov. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, merre vagy! Én pld távol vagyok a 3G hálózattól, csak GPRS vagyis EDGE elérhető, ott nem is tudok 1 Gb-ot elhasználni! Viszont ha tényleg csak facebookozni akarsz, akkor úgy is elég, hogy ha van 3g-d, és elhasználod rögtön pár nap alatt az 1Gb adatforgalmat, utána is facebookozhatsz csak akkor a lassabb GPRS sebességen, ami azért még használható
2013. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ti mit csináltok, én több órát netezek naponta 3g-én, igaz Opera minivel, nézek pár videót, de még az 500megát se értem el 1év alatt egyszer sem
2013. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. egyébként a Vodáról van szó, hogy feltöltök 3000 Ft-ot és kapok 1GB netet :D

szegedi vagyok,és szinte csak 3G van

2013. nov. 17. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor az ingyenes, használd ki :)
2013. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. nov. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!