Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a samsung...

Mi lehet a baj a samsung galaxy s4 telefonommal (leiras)?

Figyelt kérdés

amikor hasznalom es fel van toltve egyszer csak kikapcsol es ujraindul.De csak ugy tudom bekapcsolni ha bedugom az aramba,es amikor bekapcsol akkor telejsen le van merulve?

most az akku val vn baj vagy a szoftwerrel? :(


2013. nov. 17. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári visszaállitást és ha utánna is csinálja akkor rossz az aku.
2013. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mar csinaltam..
2013. nov. 17. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor most már tudod.
2013. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent meg olyan régen az a telefon, hogy ne legyen garanciás, tehát amint ennek a mondatnak az olvasását befejezted, húzd a cipőt, és holnap reggeli nyitásra bombázd meg vele a szolgáltatót, ha szerencsés vagy a telefonnal van baj(ezt azert írom mert akkor kapsz egy másikat, de ha az akkunak van baja, azt simán rádfogják, es akkor be kell szerezned egy újat, egy Samsung Galaxy s4-be pedig - azt hiszem 2600mAh-es akksi van - lehet hogy nem olcsó mulatság, konnyen rámehet egy Szent István királyod( ha nem több). Sok szerencsét!:)
2013. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Izzyke válasza:
Szia! sikerült rájönnöd, mitől van? Az enyém pont ugyanezt csinálja.
2013. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia,sikerult,az akku miatt,kicsereltem belole,es mar jol megy ;)
2013. dec. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!