Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vagy memóriakártya...

Remarque kérdése:

Telefon vagy memóriakártya probléma? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy a telefonom memóriakártyájáról eltűnt minden. És ez nem az első eset.

Előző telefonomban (Samsung Galaxy Gio) volt egy 4Gb-os SDHC kártya, amit egyszer csak nem ismert fel a telefon, és Hibás vagy sérült kártyaként jelezte. Kb másfél hónapja telefont váltottam Huawei Ascend y300, amibe egy kingston 4 Gb-os SDHC kártya került. Tegnap erről is eltűnt mindenem, és hibás vagy sérült kártya jelzést kaptam.

Mivel nem egy telefonnal történt az eset, ezért én azt gondolom, nem azzal van a probléma.

Lehet hogy valami program teszi taccsra a kártyáimat?

Ezeket az appokat használtam mind a két telefonon:

Clean Master, Android Assistant, Maxthon böngésző, MXplayer, AWG antivirus FB messenger, My data manager.Játékprogik is voltak, de nem hinném, hogy azok akasztották ki.( Fruit Ninja, Asphalt7 a huawei-en)

Zenehallgatásra mindkettőt használtam.


Cache takarítást hetente végeztem rajtuk.


Ha tudtok valami megoldást, hogyan tudnám a fájljaimat biztonságban, azt is szívesen venném.



2013. nov. 18. 10:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!