Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia L vagy Nokia...

Sony xperia L vagy Nokia lumia 520, vagy 50ezerért más telefon? Megy a zöld.

Figyelt kérdés
50 ezer körül néztem a telefonokat és ezt a kettőt láttam a legjobbnak. A sony mellett a sok alkalmazás, és az 1GB ram, míg a lumia gördülékenyebb. Leginkább netezni és zenét hallgatni lenne a telefon, és a buszon játszani. Előre is köszi.

2013. nov. 18. 17:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Xperia nem kicsit jobb.
2013. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
én mindenféleképpen az L-t venném, de nézd meg még az alcatel ot idol-t és talán még az lg optimus l7 II-őt.
2013. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Én a stabilitás, gyorsaság, megbízhatóság, és nem utolsó sorban a hosszan tartó támogatottság (2016) miatt Lumia 520-at választanám.
2013. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó:jobb az xperia l és elég stabil is a 4.2.2-vel. A támogatás 2016-ig max annyi lesz, hogy esetleg lesznek rá bugfix-ek, de frissebb windows biztos nem...
2013. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
mondjuk nem értem, hogy miért kellett az első választ leszavazni, ha nem volna igaza még megérteném. Úgy látszik sok errefelé a nokia fan. Csak mellékesen a stabilitásról:szomszédomnak van xperia L telója és 10 napja nála most az uptime, pedig nem csak sms-re és telefonálásra használja, play-ről letöltöget mindent orrba-szájba stb. Szvsz fingotok sincs mit is tud ez a teló. A legnagyobb probléma, hogy nem NOKIA van ráírva....
2013. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmas a sok Nokia fanboy. Mit lehet ennyire dicsérni egy kiforratlan, gagyi szoftveren? Oké, hogy gyors, de semmi más érv nem szól mellette! Az Android is legalább ennyire megbízható, és legalább ennyire gyors is! A többi előnyéről ne is beszéljünk! Csak lehet, hogy a WP8-at nem a lehető legrégebbi Androidhoz kellene hasonlítani...
2013. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Várnék a Moto G-re, itthon lehet nem lesz hivatalosan, de vannak boltok ahol már 55k-ért elő lehet rendelni, és nagyon alázza mindkét másik telefont.

Hardveresen igaz, egy szinten van az Xperia L-el, de sokkal jobb a kijelző benne, és szoftveresen is jobb.

2013. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Barney96 ***** válasza:
31%
Szerintem lumia, amilyen jelzőkkel illették a szoftverét az inkább utálkozó volt mintsem igaz... Persze nem azt mondom hogy az a király, de ilyen 50.000 Ft-os árkategóriában jobban megéri
2013. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A lumia 520-szal csak az a bajom hogy már most van olyan program ami nem megy rajta az 512MB ram miatt. De akkor még így is a lumia éri meg jobban? Ment a zöld mindenkinek.
2013. nov. 19. 10:55
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem is egy árkategória.Pl. kártyás csomagban T-nél 28 ezer a Lumia 520,ami mocskosul megéri.Xperia L 64 ezer.Két 520-ast kapsz egy Xperia L áráért.

Lumia 520:

[link]

Xperia L:

[link]

Inkább a Lumia 820-at közelíti az L ára.:)

Egyébként pont bajos ez az ár.Ennél olcsóbban vannak jó telefonok,meg drágábban.75 körül már ott a 820,Xperia SP,Alcatel Idol S stb.Mind pofás kis telefon.30-40 körül az 520,Y300 amik a kategóriában megérik az árukat.50 ezresek jellemzően a túlárazott alsó,vagy régebbi középkategóriások.A rendszerekről meg neked kell döntened.Vannak előnyök,hátrányok mindkét rendszer esetében.Neked mi a fontos,ill. mivel tudsz együtt élni?Ha kérdezed azzal csak fanháborút indítasz.Mind elfogult,és jellemzően sokszor nem is ismeri a másik rendszert.

2013. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!