Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia L vagy Nokia...

Sony xperia L vagy Nokia lumia 520, vagy 50ezerért más telefon? Megy a zöld.

Figyelt kérdés
50 ezer körül néztem a telefonokat és ezt a kettőt láttam a legjobbnak. A sony mellett a sok alkalmazás, és az 1GB ram, míg a lumia gördülékenyebb. Leginkább netezni és zenét hallgatni lenne a telefon, és a buszon játszani. Előre is köszi.

2013. nov. 18. 17:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

A WP istenítők miért állandóan szolgáltatói árakat linkelnek? Elég átlátszó... ;) Sőt, inkább szánalmas.

[link]


Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy miért ennyire marhára olcsó az "öthúszas". "Semmiresejó" hardver, gagyi kamera, vaku nincsen, 512 RAM, a lehető legrégebbi grafikai gyorsító. Úgy néz ki belülről az egész telefon, mint egy 2010-es, vagy 2009-es Androidos modell. Ezt akarjátok egy lapon említeni egy Xperia L-el? Na ne röhögtessetek már...


(Pontozzatok csak, de ha megnyomjátok a pirosat, indokoljátok is meg, hogy miért! Bár erre várhatok. Lepontozni könnyebb, ha nem tetszik valami.)

2013. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Eddig az volt a baja az AVP-knek(AndroidVérPistike)hogy nincs olcsó WP.Most meg van,akkor meg biztos azért mert szar.:)

Egyébként androidos(Nexus4)telefonom van te szerencsétlen!

Lumia 520 jó telefon.Annyiért androidban csak ipari hulladékot találsz.

A sufni GSM árakat meg fenntartással kezeljük,jó?

Ami rendes GYÁRI garanciás,minden GYÁRI tartozékával,GYÁRI dobozában azt az árat kell hasonlítani.

Tudod mi a forgalmazói garancia?A bolt hátuljában összeszakbarbárkodja egy csóka,netről(e-bay-ről esetleg utángyártott)berendelt alkatrészekből az esetleg hibás telefonodat.Meg megkapod egy zacskóban egy utángyártott adatkábellel összecsomagolva a telefont,oszt szevasz.Valami ázsiai régióból hozta be,tehát már nyithatod is fel,mert hivatalos frissítést esetleg soha nem fogsz kapni arra a telefonra.Ha élni szeretnél esetleg a garanciális jogaiddal,akkor megpróbálnak leterelni.Kb. csak ennyi a különbség a hivatalos,és a sufniGSM között.Ugye tudod hogy nincs Sony stb. garancia,ha sufniéktól veszed?Ha beviszed a Sony-hoz elküldenek a fenébe,mivel nem hivatalos úton került be az országba,nem hivatalos viszonteladótól vetted.Tehát nem véletlen olcsóbbak sufniéknál.Mindennek megvan a miértje,de látom sok itt az okos ember.

2013. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Aha, csak tudod van olyan "sufni", ahol normális dolgokat adnak el, olcsóbban. Nem a sarki cigányéktól kell telefont venni! A "sufnisoknak" ebből jön a profit, mert nincs semmiféle szolgáltatásuk. Szép is lenne, ha kizárólag telefonokat adnának el, azt is brutálmagas áron. Nem a GSM boltokban (avagy sufnikban, ha jobban tetszik) olcsó a telefon, hanem a szaros szolgáltatóknál drága! Marhára nem mindegy...


Egyébként volnál szíves leírni azt a kommentet, ahol olyat írtam, hogy nincs olcsó WP és az mekkora probléma??


"Mindennek megvan a miértje"

Ez pontosan így van. Csak te ezt a bizonyos "miértet" nem veszed észre.


"de látom sok itt az okos ember."

Ha átvitt értelemben írtad, akkor az okos szót idézőjelbe kellett volna tenned. Mivel ezt nem tetted meg:

-Ülj le, egyes

-Köszönöm az elismerést


Ha valóban sértésnek szántad, akkor viszont NO COMMENT. Nem szeretem, amikor a hülye szidja a nála esetlegesen magasabb IQ-val rendelkező lényeket. Sokszor ez abban mutatkozik meg, amikor a gazdi üvölt a kutyájával. (Vedd, aminek akarod. :D)

2013. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted miért van sokszor ugyanarra a telefonra három féle ár,ugyanannál a sufnigsm-nél.Van a zacskós,a forgalmazói garis,de nem húzzák le a tartozékokat,meg a gyári garis ami annyiba kerül kb. mint a Media Markt-ban.Amiket meg írtam azt nem a kisujjamból szoptam ki.Így megy ez.Aki meg ilyen helyesírással jön......az mindig azért van mert nem tud mit mondani.Semmivel sem cáfoltál meg,csak a helyesírásomat kritizáltad meg engem sértegettél.Tipikus troll.Be is fejeztem.Szebb,tartalmasabb jövőt.Szia.
2013. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek megéri várni a lumia 525-re? Kifog jönni karácsonyig?
2013. nov. 19. 16:12
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi ez az idiótaság, hogy az Adreno 305 a legősibb grafikus gyorsító??? Legyünk már észnél, emberek!
2013. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Na igen!:)Meg a két magos Qualcomm proci is olyan mint egy 2009-2010-es android.Kár hogy az legelső kétmagos telefon is 2011-es.:)

[link]

Kérdezőnek:

Nem éri meg szerintem az 525-re várni.Nem lesz az jobb,csak más.

2013. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az 520nak elég akkor az 512MB ram? Későbbiekben nem fog gondot okozni hogy csak 512MB ram van? Kb 2 évig használnám a telefont.
2013. nov. 19. 19:14
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez a komoly játékoknál jön ki.Amúgy mivel rengeteg 520/620/720 tulaj van,ezért nem lesz gond később se.Ez csak az alkalmazás fejlesztőkön múlik,akik meg nem hülyék kihagyni a WP felhasználók kétharmadát.A nagyon komoly játékoknál nem megoldható 512MB RAM-mal.Ennyi.Ez a jövőben sem fog változni se pozitív,se negatív irányba.

Ilyenekre gondolok:

[link]

Működésben nem lesz negatív hatása az 512MB RAM-nak.Ismerősnek van,fut mint az üregi nyúl.:)Olyan gördülékeny,mint az én Nexus4-em.

2013. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Internetezni amúgy mennyire jó a telefon?
2013. nov. 19. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!