Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban, Sony Xperia M vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a kettő lehetőség van, akkor az M. De jobban járnál egy L-el. Ugyanennyibe kerül (talán még kevesebb is), de erősebb. Aztán jöhetnek az Apple és a WP fanok, oszt' jól lepontoznak, meg hozzák a Lumia 520-at. :DD
2013. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem gondolkodtam más telón,mert egyik ismerősömnek is Xperia M-je van és nagyon megtetszett,de mások meg jönnek azzal,hogy az Iphone sokkal jobb..és így nem nagyon tudok dönteni.Most Galaxy acem van..de nem nagyon szeretem :s
2013. nov. 19. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván az mondja, hoyg az iPhone jobb, akinek iPhoneja van. Hihetetlenül elvakult fanboy az Apple rajongók 90%-a. Csak abba nem gondolnak bele, hogy egy Xperia L (de még egy M is) tud legalább annyit, mint egy iPhone, csak tizedáron. Ami marhára nem mindegy.
2013. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Az iPhone olyanoknak készült akiknek mindegy. Nekem is az van és én nagyon meg vagyok vele elégedve.

2013. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!