Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik telo es miert? Galaxy...

Istvan2319 kérdése:

Meik telo es miert? Galaxy s4, note2, htc one, lg optimus g pro, elonyok hatranyok bocsi ekezetert helyesirasert telorol irok

Figyelt kérdés
a velemenyetek szeretnem meiket valasszam ami fontos lenne nekem nagy kepernyo, jo kamera es aksi is jo legyen ezek alapjan en az lg valasztanam de felek a markatol nem olyan mind pl samsung mindenhol reklamozzak jo lenne az lg g pro ezek alapjan vagy mast valasszak?

#Galaxy #htc one. Note2
2013. nov. 20. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
LG a legjobb, a szamszungnak csak nagy a hypeja....
2013. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az lg g pro nekem is nagyon tetszik de de samsungosoktol azt hallom nem lessz frissites ra meg h az nem er fel egy note2-vel pedig nekem nagyon tetszik
2013. nov. 20. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

jajj a szamszungosok..

azthiszik ha megveszik a drága új galaxyt ők a világ megváltói, egy G Pro odab*** mindenben egy note2-nek.

és tovább lesz G Pro-ra új android mint a note2-re. hidd el:)

2013. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

android frissités minden telefonra van, ha eléggé értesz hozzá. Sőt, a legtöbbre még el is késziti neked egy lelkes programozó, és pár lépéssel feltelepitheted.


Nekem HTC One van, pont azért, mert nem Samsung Note méretű kijelzője van. A 4.7 még pont az a méret, amit lehet egy kézzel is viszonylag kényelmesen használni, de tartalomfogyasztásra is elég nagy. Kinézetre gyönyörű. Sebességről quad-core ARM-ek mellett fölösleges beszélni, akksi 1 napot bir 3G/LTE/WiFi/Bluetooth/GPS kombóval.

2013. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Meg anyit h a kamerajahoz mit szoltok?

nekem jonak tunik.

Vagy mas elonyei hatranyai az LG g pro-nak


Meg mindig telorol bocsi ekezetekert :D

2013. nov. 21. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!