Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy ZTEV956 Mobilte...

Szogedi Norbert kérdése:

Vásároltam egy ZTEV956 Mobiltelefont, Angliából amin minden működik, viszont szeretnék rá Google Play-t de egyszerűen nemtudom feltelepíteni rá mert azt írja hogy nincs eszköz. Valaki?

Figyelt kérdés
Regisztráltam már a Gmailba is mert kért belépési adatot de hiába, nemtudja valaki, hogy milyen market való hozzá vagy van ami elfut rajta és nem kinai nyelven van?:D
2013. nov. 20. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is a telefonon kell bejelentkezni a google fiókba és csak ez után fogod látni a play.google.com-on, hogy van eszköz hozzárendelve a fiókhoz. De nyílván a play-t nem fogod tudni így telepíteni.


[link]


itt a downloads menüpont alatt lesz ez: Philippines V956 SD card upgrading instruction & software package(MSI)-208270B0583ZTE_V956_B05.zip

töltsd le, lesz benne egy update.zip nevű fájl, azt rámásolod az sdcard-ra, aztán elnavigálsz ide: settings/about/system updates/storage card updates és itt kiválasztod az update.zip fájlt.


Erről az infóról ebből a hozzászólásból olvastam:

[link]

2013. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen előre is még ma nekiállok az a baj h amikor bekapcsolom a telót és ugye általában az összes androidos teló azzal kezdi, hogy lépj be egy fiókkal...na ez ennél nincs. köszi mégegyszer
2013. nov. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!