Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vagy iPhone...

Samsung Galaxy S2 vagy iPhone 4 a jobb telefon?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Iphone 4 szerintem, stabilabb. És még van rá új szoftver. Javíttani olcsó.
2013. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
ugyanolyan. kb amit az első leírt, az is igaz félig-meddig. javítani nem olcsó, de az tény, hogy attól, hogy 1 évvel idősebb az s2-nél, simán felveszi vele a versenyt(már ha persze ilyen apróságok nem zavarnak, hogy 5 mpixeles képek, 720p videóval és 8 mpixeles képek 1080p videóval. iPhone jelenleg friss, s2-re meg aránylag sok főzött rom van, szóval ha kényelmes az ember, akkor ebben az iPhone a jobb.
2013. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Èn nem eggyezek az elõttem szólókkal. Egyrèszt a hardwert nèzve az S2-es simán túltesz az iphone-on (utána lehet nèzni aki nem hiszi), másrèszt az áraikat tekintve is jobb az S2. Tèny hogy az iphone szoftvere frissebb, de ez az egyetlen pozitívum mit sem változtat az egèszen hiszen ettõl mèg nem tud többet a teló.Amúgy meg èn elvbõl sem vennèk egy ilyen apple fèle sznobtelefont, de persze ez csak az èn vèlemènyem.
2013. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek közül eggyik sem sony-t vegyél
2013. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne sonyt azt ne egy kalap sz...r. Iphone 4-et szerintem, de a sonynál minden jobb (hidd el tapasztalat).
2013. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A samsungok percenként le fagynak fölleg az s2 i4jobb de inkább sony-t vegyél az a legjobb az elöttem válaszoló milyen sony-d volt? Ha sony ericsson akk tényleg nem a legjobb de a samsungnál fény évekkel jobb
2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!