Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játék telepítés androidos...

Játék telepítés androidos telóra, hogyan?

Figyelt kérdés
Teljesen amatőr vagyok ebben a dologban ezért kérném hozzáértők segítségét.Vásároltam egy no name I8090 típusú kínai telefont amire szeretnék játékot telepíteni de ezt csak a play áruházból sikerült eddig amik reklámokkal vannak tömve.A telefon nem egy erőmű és nem is vágyok túl nagy játékokra de azt nem tudom elfogadni hogy bármit szeretnék rá föltenni mindenre azt írja hogy probléma volt a színtaktikai elemzéssel holott az ismeretlen források telepítését is engedélyeztem a menüben.Apk installert is tettem rá de azzal sem sikerül egyet sem föltenni.Vagy tudtok olyan oldalt ahol ilyen kis igényű játékok vannak amik erre a kínai csodára jók.Egyébként android 2.3.4 van rajta.A válaszokat előre is köszönöm.

#androidos játék telepítés
2013. nov. 26. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen kínai sz@rokra nem lehet rátenni semmit
2013. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!