Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. ebben az esetben mit...

S. O. S. ebben az esetben mit tudok csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés

T-mobile-nak cserélnie kellene a telefonomat, mert rossz.

Nem garanciában, bár még az is van rá, hanem mert fizetem a biztosítást. A biztosítóval elrendeztem a dolgot, bele is kell fizetnem önrészt a cserébe.

Budapestre kellett mennem, mert legközelebb csak ott van szerviz. Az egész várost körbe kellett járnom, mert egyik üzletben sem volt ilyen telefon (Sony P), mert hogy kifutó termék. Az egyik helyen megrendelték, ennek már 2 hete, és nem is jelentkeznek.

Mit tudok tenni? Ha azonnal nem tudnak adni ugyanilyet, nem lenne kötelességük kicserélni másmilyenre ugyanebben az árban?


2013. nov. 27. 11:38
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
Olvasd el a garanciaszerződés és a készülékbiztosítás szerződését. Benne kell lennie. Már csak azért is olvasd el, hogy reklamációnál legyen mire hivatkoznod.
2013. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazad van!

Csak annyi oldal, és olyan apró betűs, hogy nem foglalkoztam vele, de benne van minden!

A bejelentéstől számítva max. 15 napon belül ki kellett volna cserélniük.

Ha van az üzletben ugyanolyan készülék, akkor arra, ha nincs, választhatok hogy átmegyek másik üzletbe, vagy helyben választok helyette másik telefont, közel azonos árba.

2013. nov. 27. 14:39
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Na ezzel csak könnyebb reklamálni, mint azzal, hogy "a gyakorikérdéseken azt mondták, hogy..." :D
2013. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!