Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Abban az esetben lehet valamit...

Abban az esetben lehet valamit csinálni ha után gyártott alkatrészek idő előtt olyan módon hibásodnak meg ami balesetveszélyes?

Figyelt kérdés
itt arra gondolok ami eddig a legextrémebb volt a motoros boltban vásárolt fékbetét öntvénye félbetört egyszerűen(új volt a betét alig volt pár kilométert használva)ez is véletlenül vettem észre mert gumit cseréltem motoron és szétszedésnél feltűnt, hogy a fékbetét elvan törve és csak a ferrodol réteg tartotta össze.. de voltak már más dolgok is.. hengerfej csavart nem lehet meghúzni mert eltörik meg ilyen apróságok.. több alkatrész olyan öntési hibás, hogy használhatatlan az új..jó tudom utángyártott na de kérem azért van egy szint és azért ne csináljanak már az emberből vásári majmot hogy használhatatlan sz.rt adnak el.. ilyen esetben van mód reklamálni? mert ha meg beviszem boltba aztmondják, hogy nem szabályosan lett beszerelve meg stb stb.. mindig valamit kitudnak találni rá

2013. nov. 18. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet őket cserélni.
2013. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd vissza mindenképp. Bár jó esetben adnak egy ugyan olyan szart, csak az talán tovább bírja...

Fék és kormány alkatrészeit meg nem érdemes ilyenekből csinálni. Inkább szerezz gyárit. Régi, de sokkal jobb...


Én is jártam már hasonlóképp, Pannóniához 2 féle utángyártott bovdent lehet kapni, elsőfék bovden mind a kettő szakad. Az egyik fajtát ráadásul 2 újjal téptem el... (csak sajna a számla már nem volt meg...)

Én csináltam hozzá magam. Szakszerűen! Mert az utángyártott nem úgy készült. A bovdenek végeit szét kellene hajtani és úgy a dióba forrasztani, na ez bele volt dugva kb félig és úgy beleforrasztva...


Tudod, kormányon és féken nem spórolunk!

2013. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg anno, mikor mind a 2 fajtát eltéptem fél órán belül gondolkodtam azon hogy bemegyek a boltba, veszek másikat, és mehet a fogyasztóvédelemhez.(bár végül hagytam a fenébe az egészet, inkább csináltam normálisat)

Ezt eljátszhatod akár.

2013. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!