Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom használni az adatkáb...

Nem tudom használni az adatkábelt, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Samsung SGH-E250 -es telefonomhoz vettem 1 usb-s adatkábelt, (gyári samsung, de telepítő cd vagy ilyesmi nem volt hozzá) netről letöltöttem és telepítettem a Samsung PC studió 3-at, ott van egy olyan menüpont, h "csatlakozás" és csak ezután lehet igénybe venni ugye a lehetőségeket(fájlátvitel stb.), viszont ha rákattintok a "csatlakozás" ikonra, nem történik semmi.Valamint amikor bedugom a kábelt usb-be, akkor egy idő múlva azt írja ki, h " az új hardvert nem sikerült megfelelően telepíteni, ezért nem fog működni bla bla. Hol lehet a hiba? Lehetséges, h kell vmi telepítő vagy driver magához a kábelhez? Ha igen, azt honnan tölthetném le? Vagy talán a telefonon kell vmit át/beállítani?Kösz a válaszokat!
2009. nov. 21. 01:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a telefonhoz kell valami telepítő.
2009. nov. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A telefon csatlakoztatása nélkül kell feltelepíteni a programot,majd telepítés közben ki fogja írni mikor kösd össze az adatkábellel. Ha nem így csinálod akkor nem megfelelően települ a program.

Az usb-kábellel összedughatod a telefont és a gépedet a program telepítése előtt,hogy a telefont felismeri-e az op-rendszered,mert ha nem akkor frissítésre is szükséged lesz előtte.

2009. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
majd ha rájövök írok, nekem is ugyanez a problémám.
2009. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha találsz megoldást akkor írd le mit csináltál. Mindegy, hogy Usb vagy bluetooth. Atán majd én is írok ha lesz valami.
2009. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már leírtam a megoldást,asszonykámnak állandóan samsung telefonja van,és én telepítem neki mindig a gépre,tuti az van,hogy futtassátok a programot,majd mikor kéri a program csak akkor szabad összekötni az usb-vel.

De amúgy ez a pc-stúdió semmire nem jó. Egyszerűbb sokkal ha simán usb-n keresztül összedugjátok a telefont a gépetekkel,gondolom van a telefonban memóriakártya,kaptok egy új meghajtót /álltalába G meghajtó/és simán lehet zenét játékot stb másolni át rá!!

2009. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Eddig nekem is simán át lehetett másolni (igaz nekem E volt), minden adatot, de most mintha nem is dugtam volna be semmit, nem jelenik meg a saját gépben. Ez mitől lehet? A pc studiót én is utálom, nélküle is menT legutóbb.
2009. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a hiba akkor tipikus samsung hiba,nálunk is szokott lenni,többször szoktunk olyankor próbálkozni az összedugással,egyszercsak előjön. :)

De álltalában egy PC vagy telefon újraindítás megoldja ezt is!

2009. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz a sok választ! Valamennyire előrébb jutottam, méghozzá a telefonban a Beállítások>telefonbeállítások>Usb beáll.-nál kellett kiválasztani a "Modem"-et így már akkor fölismerte a gép, és tudtam csatlakoztatni, de előtte a rendszerfrissítést is megcsináltam(habár azt írta ki, h nem talált újabb frissítést, úgy hogy elvileg nem kellett :D)valamint letöltöttem egy usb-drivert, és telepítettem.Most már csak az a gondom, h nem tudok közvetlenül a memóriakártyára küldeni, nem jelenik meg a mappák között a pc studióban, másik meghajtóként nem jelenik meg a gépen.Ezen kívül valami miatt a telefonról mindent át tudok küldeni a gépre kivéve saját fotókat, amit a telefonnal csináltam, ilyenkor azt írja ki, h "ismeretlen hiba" Nekem is eszembe jutott, h lehet, h a PC stúdió sz-ar , de nem jelenleg nem tudok más módszert , amivel csatlakoztathatnám.Nem lehetne valahogy megoldani, h közvetlenül (PC studió nélkül) csatlakoztassam?
2009. nov. 22. 02:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem,USB-kábellel simán. De csak akkor fog működni,ha van a telefonodban memóriakártya,/ez jelentkezik új meghajtóként a pc-n/ és ha a memóriakártyán vannak azok az adatok amiket rá akarsz tenni a gépre.
2009. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Köszi utolsó, látom te benne vagy a témában :D és neked is kérdező. Annyi fejlődés történt, hogy most legalább ki írja, hogy usb használatban (modem és háttértárnál is) kattintás után meg azt írja ki, hogy helyezzen be egy lemezt az I meghajtóba. Kártyánál még érthető, de telefonmemóriánál miért kérheti? Régen mindkettő ment.


(Bluetooth működik, [link]

2009. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!