Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom használni az adatkáb...

Nem tudom használni az adatkábelt, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Samsung SGH-E250 -es telefonomhoz vettem 1 usb-s adatkábelt, (gyári samsung, de telepítő cd vagy ilyesmi nem volt hozzá) netről letöltöttem és telepítettem a Samsung PC studió 3-at, ott van egy olyan menüpont, h "csatlakozás" és csak ezután lehet igénybe venni ugye a lehetőségeket(fájlátvitel stb.), viszont ha rákattintok a "csatlakozás" ikonra, nem történik semmi.Valamint amikor bedugom a kábelt usb-be, akkor egy idő múlva azt írja ki, h " az új hardvert nem sikerült megfelelően telepíteni, ezért nem fog működni bla bla. Hol lehet a hiba? Lehetséges, h kell vmi telepítő vagy driver magához a kábelhez? Ha igen, azt honnan tölthetném le? Vagy talán a telefonon kell vmit át/beállítani?Kösz a válaszokat!
2009. nov. 21. 01:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nah, tényleg nem kell pc studió, hanem ha a telefonban az usb beállításoknál a modem helyett a háttértárat választom ki, akkor a gépen megjelennek E meghajtóként a memóriakártya mappái onnan pedig aztán kedv szerint lehet másolgatni ide-oda!!
2009. nov. 23. 15:34
 12/12 anonim válasza:
sajna nekem kiírja a telefon h csatlakoztatva, meg fel van telepítve a progi, néha müködik is, de sokszor nem írja ki a kis táblázatot a gépen, meg nem jeleníti meg a telefon i meghajtóját
2011. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!