Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Nokia N8-at venni?

Érdemes Nokia N8-at venni?

Figyelt kérdés
Évek óta kinéztem ezt a telefont de nagyon sokan mondják nekem, hogy ne vegyek nokiat mivel nem androidos. Ez mennyiben nagy hátrány? Mivel most nem okos telefonom van ezért nem tudom, hogy mennyire fontos az, hogy androidos vagy nem a telefon operációs rendszere. Akinek ilyen telefonja van az feltétlen írjon, hogy megéri-e!

2013. nov. 29. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos hogy Androidos legyen, az olcsó droidos mobilok nagyon rosszak, ha jó Nokiát akarsz olcsón akkor Lumia 520at vegyél
2013. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem az n8 jó telefon symbian van benne az is jó ugyan olyan mint az android csak nincs annyi app rá de nem fagy le. Szerintem megéri megvenni.
2013. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!