Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném törölni a bankkártyá...

Szeretném törölni a bankkártyám adatait az iPhone 4 készülékemről. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ki az iTunes store-ból, mivel a kártyaadataid nem a telefonon kerülnek tárolásra.
2013. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És csináljak egy új apple id-t?Mert ha letöltenék,kéri az id-t...Belépek a régivel és ugyanez a gond...
2013. nov. 30. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk, mit is szeretnél pontosan. Ha jól értem, azt akarod, hogy XY-nak odaadod a telefonod, tudjon letölteni ingyenes appokat magának, de fizetőset ne (főleg ne a te kártyádra).

Két lehetőséged van:

1. csinálsz új accountot neki, és ezzel fogja használni, de ekkor minden korábban általad megvásárolt apphoz sem fér hozzá.

2. eltávolítod a bankkártya adataidat az accountodból. Azaz ezentúl semelyik gépen sem tudsz vásárolni, ahol ezt használod (bankkártya adatok nem a telefonodon tárolódnak, hanem az Apple szerverein). Ha ezt választod, az iTunes-szal biztosan meg tudod csinálni (OS X-es iTunes lépéseit mutatom be, gyanítom Windowsos sem lehet sokkal másabb):

1. indítsd el az iTunes-t, bal oldalon kattints az accountod nevére (email címedre), majd ott account rész.

2. megnyíló ablakban a bankkártya adataid mellett menj a szerkesztésre

3. itt felül a bankkártya típusánál a nincs-et válaszd ki

4. ments, és elvileg kész.

2013. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ezt a lépést,de olyan,hogy nincs,olyan nem választható sajnos...
2013. nov. 30. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, nekem a 4. opció - a Visa, a MasterCard és az AmEx után - a "None".
2013. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem 3,ezt én is furának tartom.

És az a problémám,hogy eddig nem bankártyás adatokkal használtam,de megtetszett egy játék,így megadtam az adatokat,le is vonta az árát,minden rendben is ment a mai napig...

Letöltöttem volna ingyenes programot és kérte hozzá a bankkártyám adatait(nem értem minek is ha ingyenes)és egyszerüen nem engedélyezi a letöltést,még ingyeneseket sem.

2013. nov. 30. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem vásárolsz semmit, akkor újra kéri (eddig egyszer csinálta velem). Ekkor megint lefoglalja magának az 1-2 euroját, amelyet majd később fel fog oldani. Én sem értem a miértet, de hát ez van.
2013. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De azt majd vissza is adja azt az 1-2eurot? De mire jó ez? Valahogy máshogy nem lehet kérni a bankkártya adatok törlését? Akar telefonon?

Mert ez így durva! Ha tudom,hogy folyton vonogatna le,inkább nem töltöttem volna le fizetős appot.

2013. nov. 30. 11:25
 9/10 A kérdező kommentje:
De ingyenes appokat sem enged letölteni.
2013. nov. 30. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor zárol 1-2 eurot, akkor azért teszi, hogy megnézze, hitelesek-e a kártyaadataid. Idővel ez a zárolás megszűnik, nem nyeli le az Apple. (MS ugyanezt játssza el 0 euroval: ennyit próbál foglalni, de sok magyar banknál ez gondot okoz (hisz értelme nem túl sok, nem készítették fel rá a rendszert), így nem tudnak vásárolni az ügyfeleik...)
2013. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!