Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az iPhone 4 8gb...

Szerintetek az iPhone 4 8gb még menő vagy egyenesen szar?

Figyelt kérdés
iPhone
2013. nov. 30. 17:50
 1/8 anonim válasza:
nekem ilyen van :) fehér színű és én nagyon szeretem :)
2013. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én lehet hogy lecserélem mivel mindenki cikiz a suliban ez miatt hogy 4 és hogy milyen fos hogy 8gb.
2013. nov. 30. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Cikiznek? Újgazdagok gyerkőceivel jársz egy osztályba, vagy mi? Bakker sokan örülnének, ha csak egy iPhone 4-ük lenne.
2013. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kit érdekel? hihetetlen, hogy én soha nem éreztem menőnek/nem menőnek az én iPhone-omat...használd, ne villogj vele, és akkor nem lesz ebből ügy.
2013. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-.-" Látszik észt nem adnak ajándékba az iPhone-hoz.És sajnos az AppStore-ból sem lehet letölteni.
2013. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt azert irtam mert mindenkinek 4S-e vagy 5-e van nekem meg sima 4-em mar egy eve es a tobbikennek ahogy kijon egy uj iPhone egybol olyanuk van.
2013. dec. 1. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mire vársz?Vedd meg te is a legújabbat.
2013. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszarás, hogy elvileg nagy a szegénység ebben az országban, aztán a kölkök meg megkapják a (több) százezres készülékeket. Én meg dolgozó létemre sajnálom rá a pénzt.
2013. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!