Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mikor kezdődik a...

Anyukák, mikor kezdődik a hiszti korszak a babáknál, lányom 10 hónapós mult és egyik napról a másikra átváltott, ha valami nem tetszik hisztizik, megüt, probál harapni meg ilyesmi. Fel sem fogom de szerintetek is elkezdődőt a hiszti korszak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

El bizony! Az én lányomnál is ilyentájt kezdődött. És még mindig tart, sőt. Most 18 hónapos.

Kitartás és sok sok türelem!

2011. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, de már 8,5 hós kora óta megy ez az akaratnyilvánítás. Egyik napról a másikra változott meg: ökölbe szorítja a kezét, karját kifeszíti és morog hozzá, az etetőszékben dobálja magát stb. Igyekszem nevetni rajta, mert olyan édes kis méregzsák, de ez nem mindig megy sajna. A lányom 5 éves, de neki is vannak dühkitörései pl. ha valamit nem sikerül olyannak megrajzolnia, ahogy azt ő elképzelte...Hát, nem mindig tudom türelemmel kezelni a dolgot, általában ő beküldöm a szobájába, hogy lenyugodjon.
2011. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én lányom még a 8. Hónapját sem töltötte, de máris olyan akaratos,ha valamit nem akar vagy nem èr el sikítozik,hisztizik.Mind ez egyik napról a màsikra...nehezen hittem el,de elkezdõdött :D xD
2015. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!