Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó tegnap (2013.11.3...

_tomika_ kérdése:

Miért nem jó tegnap (2013.11.30. ) óta a Viber a telefonomon? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy folyamatosan azt írja ki, hogy "csatlakozás". De a kapcsolataim neve alatt nem látom az állapotukat (Elérhető/legutóbb elérhető.....-kor) Ha írok üzenetet, akkor egy darabig próbálkozik az elküldéssel, majd piros lesz az üzenet és kiírja alá, hogy nem lett elküldve, viszont a címzett meg megkapja. És én is megkapom az üzeneteket. Nagyon zavaró ez a helyzet, mert eddig semmi baj nem volt vele, internetcsomagommal nincs gond, mert minden más (Facebook, böngészés stb.) zavartalanul működik. Van aki hasonlóan járt? Vagy egyéni problémám van? Akinek van tanácsa, kérem segítsen. Köszönöm előre is!

2013. dec. 1. 10:45
 1/1 anonim válasza:
szia! nekem is ugyanez a gondom ma reggel óta nem működik a viber nálam sem! :/ egyenlőre nem tudom mi a baj, de ha megtudok vmmit szólok, de kérlek te is szólj nekem, vagy írj ha tudsz vmit!! :) köszi
2013. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!