Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt vegyem?

Roli901214 kérdése:

Melyik mobilt vegyem?

Figyelt kérdés
Melyik olcso mobiltelefon eri meg jobban? HUAWEI Ascend Y300 vagy Nokia Lumia 520? Kb egy áron mozognak, ezek kozul szeretnek valasztani, nem kell nekem egy galaxy s4, nem akarok sokat kiadni erte, de azert akadasmentes legyen, gördülekeny a rendszer! KB ilyen aron esetleg meg melyiket ajanlanatok?

2013. dec. 1. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelmű hogy Nokia Lumia 520. Sokkal jobb. Meg Windows Phone van rajta ami alapból jobb mint az Android.
2013. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 |Orfeusz| ***** válasza:
89%

Attól függ, tetszik-e a WindowsPhone 8. Ha nincs vele bajod, vedd a Nokiát, jó kis telefon.

Ha mindenképpen adroid akkor veheted az Y300-at is. Kicsit lassabb, nem olyan gördülékeny, de még bőven belefér a használható szintbe.

2013. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudok dönteni, melyiket vegyem, az y300 talán szebben fenykepez es van rajta vaku is, viszont felek az androidtol! (saját tapasztalat: Sony xperia ray-em volt jott ra a 4.0ICS frissites es utana egy nagy rakas sz*r lett) A nokiátol is felek meg de meggyőző es + pont neki az offline navigacio, aminek azert neha hasznat vennem :D
2013. dec. 2. 11:20
 4/10 anonim válasza:
Nokia lumia 520. Sokkal jobb szerintem. Ha van kérdésed a telóval kapcsolatban akkor ha tudok, segiítek. :)
2013. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom nem egy árkategoria de eddig ugy nez ki inkabb hozzadobok meg valamennyit es veszek egy samsung galaxy s3 minit. Azzal csak elleszek mar egy darabig! Ha nem akk a Nokia, a Huawei mar kilőve.
2013. dec. 3. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:

S3 minit ne vegyél!!!!!!!!

Akárkivel beszéltem aki vett,mind megbánta.

2013. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél LG Optimus L7 II-öt.
2013. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? S3 mini akk nem is jo? pedig elég TOP cucc viszik mint a cukrot az árához képest (180€) megeri nem? LG optimus? jó az? Vagy aradjak a Lumianal? áááááá nem tudom feladtátok a leckét! Na szoval sokat olvasgattam teszteket, pl mobilarena meg ilyenek es ott nagyon dicsertek csak az ara miatt kapott tetszett- plecsnit, de az ára már nagyon lement! Jol fenykepez, 1GB ram, nagy belso memoria ha minden igaz akadasm entesen kene hasitania... Vagy megsem? Indokoljatok meg leccives mert felcsesződök megveszem inkabb a Lumia 520at :D
2013. dec. 6. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Az LG Optimus L7 II-ben van a legnagyobb üzemidőre képes akkumulátor a középkategóriás telefonok közül.


A Lumiában ugye stabilabb rendszer van mint az android.


A Huawei Ascend Y300 sokak szerintem márkátlan sz*r. Több belőle a hibás készülék.


Szerintem ezek alapján dönts.

2013. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet megfogtok kövezni de vegül XPERIA L mellett döntöttem ami a listan se volt xD Mar megis rendeltem rose red szinbe :D Majd megirom a tapasztalataim....
2013. dec. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!