Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3, Sony...

Samsung Galaxy Ace 3, Sony xperia L?

Figyelt kérdés
Miben másabb a kettő? itt amiket olvastam, mindenki az L-t mondja de miért?? az ace-nek nem jobb a procija is meg a belseje? kamerja is jobb elvileg, LTE képes is, akkor mégis miért az L a jobb? e között a két telefon között kéne választanom, melyik lenne jobb választás?

2013. dec. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
L jobb
2013. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért mondja mindenki az l-t, mert az nem Samsung.
2013. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A proci ugyanaz, összességében az L jobb. Viszont a szolgáltatós árakhoz képest kicsit drágábban már van LG Optimus F6, az még jobb.
2013. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a samsungba, 1,2 es van az L be csak 1es. meg tényleg annyira rossz a kamerája mint mondják? én sem szeretem a samsungokat, csak kíváncsi vagyok, mert papíron erősebb elvileg, de rosszabbnak mondják.
2013. dec. 1. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát most tényleg neharagudj, de ez jónagy baromság.

Nagyon nagyon sokmindentől függ egy processzor ereje, úgysem érted meg. L egy jobb telefon, kész.

2013. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy az órajel, ugyanaz a proci. Ha nagyon akarod, az L-t is felhúzhatod 1.2-re, de semmi értelme. Így is gyorsabb, mert a Samsung bevallottan nem optimalizálja rendesen a romokat. Az átlag vásárlóknak így is jó, ezért árulnak szemetet.
2013. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. hát lehet egy 10essel mélyebbre nyúlok és inkább egy SP-t veszek :)
2013. dec. 2. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!