Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek Vaterán használtan...

Ha veszek Vaterán használtan iPhone-t, akkor bármilyen kivétel nélkül, teljes értékűen tudom majd sajátomként használni a készüléket?

Figyelt kérdés
Nem lesz letiltva? App Store, Find My iPhone, iCloud nem b*szakszik majd?

2013. dec. 2. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi köze a veterának ehhez? Az csak egy apróhirdető oldal.
2013. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lopott és ezeket megcsinálják, akkor nem

[link]

2013. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden kivétel nélkül? Úgy érted, 100% biztos, hogy használható lesz? Mert akkor nem. Vatera egy online piactér, sokszor magánszemélyek kínálják megunt telefonjaikat. Illetve - sajnos természetesen - vannak csalók is.

Azért csökkentheted az átverés valószínűségét, például ha csak sok pozitív értékeléssel rendelkező eladótól vásárolsz, aki már régóta aktív tagja a honlapnak, illetve ha nem vásárolsz olyantól, aki ragaszkodik az előre utalástól. De a legfontosabb talán a józan eszed használata: ha valami gyanúsan "jó vétel", akkor nagyon könnyen lehet, hogy átverés, még akkor is, ha valami szép történettel hintik meg (pl munkahelyén kapta, de nem ért hozzá, unokaöccse barátjának unokatestvére amerikából hozta ingyen, és sürgősen kell neki a pénz, stb) - senki sem az önmaga ellensége, teszemazt egy 200 ezres iPhone 5s-t senki sem fog 110-ért adni.

2013. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* akkor nem lesz gond.
2013. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden kivétel nélkül, avagy nem lesznek szinkronizálási problémák, vagy bármilyen hisztéria az Apple-től hogy nem gyári újat vettem, stb. Ilyenekre mennyi az esély?
2013. dec. 2. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:

23.534%, pontosan. Nyilván senki sem fogja megmondani. A letiltást tartanám a legvalószínűbbnek, az ellen úgy tudsz védekezni, hogy kéred a számla bemutatását, és csak akkor veszed meg, ha a hűségidő már lejárt - máskülönben fennáll a kockázat, hogy nemfizetés esetén letiltják.

iCloud esetén talán csak annyi problémába futhatsz bele, hogy közli majd a telefon, hogy új tárhely nem jár neked, mivel más már megkapta.

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ehhez kissé ló vagyok sajnos, kaphatnék egy rövid magyarázatot, hogy ez a tárhelyes dolog mit takar?
2013. dec. 2. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Linkeltem, hogy mit kell megcsinálni!! Ha meg ki van fizetve a telefon onnantól nem tilthatják le. Ha valaki nem fizeti az előfizetése díjait, akkor csak a SIM kártyát tiltják, de ha a telefont már kifizette, akkor az onnantól az övé és eladhatja.

A kérdés, hogy ki van-e fizetve.

2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szolgáltatófüggő iphone-t ne vegyél használtan, eddig 2 haverom szívta meg, ugyan mondtam nekik, hogy kockázatos dolgot tesznek.. Mindkettő telefont letiltották, számla-nemfizetés miatt.


Gondolj bele: azért adják el az iphone-t, mert pénzre van szükségük. Szerinted akinek sürgősen pénz kell, az fizetni fogja a havidíjakat, amik 10e körül vannak átlagban?



Az icloud tárhely miatt ne aggódj, apple id-regisztrációhoz jár, nem készülékhez.



Ami még fontos, ha ios7 van az iphone-on, az első restore-t csak az eredeti tulaj tudja véghezvinni, mert kérni fogja az ő apple id-jét.

2013. dec. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ami még fontos, ha ios7 van az iphone-on, az első restore-t csak az eredeti tulaj tudja véghezvinni, mert kérni fogja az ő apple id-jét."


Ehhez kell megcsinálni azt amit linkeltem!!!

2013. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!