Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki iphone szakértő...

Valaki aki iphone szakértő elmondaná nekem, hogy mi az újítás, miben jobb az iphone 4s-től az iphone 5?

Figyelt kérdés
Soha nem volt iphonom,őszintén a nokia 1020 a szerelmem :D de még nagyon drága,és egyre többet szembesülök azzal,hogy rengeteg dolog ipohn-nal kompatibilis. Mindent hozzá gyártanak,minden az iphone körül forog,és emiatt döntöttem úgy,hogy inkább veszek egy iphont! kérdés,hogy ha 4s-t veszek az mennyivel rosszabb mint az 5? csak mert egyik ismerősöm most vesz a 4s helyett 5s-t és elég kedvező áron lecsaphatnék rá
2013. dec. 4. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2x gyorsabb (érezhetően), könnyebb, vékonyabb ház, 3,5 helyett 4 col képernyő.

az 5S meg még annyi, hogy szintén gyorsabb lett, van benne 120 fps videófelvétel, ujjlenyomat szenzor is.

2013. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aspikami ***** válasza:
Bocs az offért, de szerintem inkább várj egy kicsit míg lentebb megy a Lumia ára és azt vedd.
2013. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha olcsón adja, vedd meg, nem olyan rossz a 4S.

Viszont a Lumia 1020 hulladék a kamerát leszámítva, majdnem háromszorosan túl van árazva.

2013. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerinted miért a Nokiánál maradjak inkább?Amúgy mint mondtam a fő okom az,hogy rengeteg dolgot úgy gyártanak,hogy az csak ipohnnal legyen kompatibilis!

És utolsó szerint miért hulladék az új Nokia?

2013. dec. 4. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
2 éves, elavult hardver, pentile matrixos Samsung-származék amoled kijelző. Épp elég érv, hogy ne legyen érdemes megvenni még 100 ezerért sem.
2013. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 aspikami ***** válasza:
:) Bírom az ilyen embereket. Fikázza amiről fogalma sincs. A Lumiának nem kell nyócnemtomhánymagos processzor, hogy rendesen fusson. (Ahogy az Iphone-nak sem) Láttad már azt a kijelzőt? Gondolom nem, mert nem mondanál ilyet. Szóval? :D
2013. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 aspikami ***** válasza:
Kérdező! Mi az a minden amit csak almaphone-hoz gyártanak? Ja és még valami. Pont a Lumiára mondjátok, hogy túl van árazva? Akkor az Iphone-ról ne is beszéljünk.
2013. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az iphone 4s-t mint mondtam elég "olcsón" be tudom szerezni 50 ezerért az enyém lenne.Szóval az ára nem vészes. A Nokiára rászántam volna azt a 140 ezret egyébként,leginkább a kamerája miatt,mert új fényképező is kellene nekem,és gondoltam egyben a kettő,teló is meg fényképező is.Külsőre is tetszik,meg amiket olvastam róla engem meggyőzött. Iphonnal soha nem szimpatizáltam. Hogy mire gondolok,hogy minden házzá van?Kezdjük azzal,hogy bemegyek egy boltba csak iphon-hoz van normális tok,vagy futáshoz ilyen karra illeszthető pánt,oké ez még nem is gáz,mert azért a többi telóhoz is gyártanak tokot meg ilyen pántot. De amikor lementem az edzőterembe és a futópadon is az iphonnak volt ilyen kis hely,nem tudom mi az amibe bele lehet illeszteni kiáll valami kis mütyűr :D szerintem töltő,de ki tudja,és ezt láttam amikor megyek a plázába ott ülnek az asszonyok a körmösnél és ott is külön iphonnak ilyen töltő szerűség. Jó még ez is mellékes,elvégre nem járok körmöshöz..edzeni viszont elég sűrűn.. Aztán ma eldöntöttem,hogy veszek egy ilyen "okos tollat" ,baromi jó,nagyon tetszik! Elképesztő miket tud,és nekem nagyon hasznos lenne,már rendeltem is volna,mire látom,hogy imac,iphone kompatibilis. Mondom ilyen nincs..és akkor jutottam arra a döntésre,hogy inkább veszek iphont.
2013. dec. 4. 15:04
 9/13 aspikami ***** válasza:
Ha neked ez ilyen sokat számít vegyél Iphone-t, te tudod. Én leszarom ezeket, tehát így is úgyis Lumiát vennék. Az almaphone-t amúgy sem szeretem, nem jön be az Ios. Viszont ha van okostoll iphone-hoz akkor idő kérdése és lesz Wp-re és Android-ra is egyaránt, mivel egyik sem akar lemaradni [okosóra is készül vagy már el is készült (nem tudom) WP-re]
2013. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi minden gyártanak iphone-hoz, meg mi minden csak iphone-al kompatibilis? Mesélj már...
2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!