Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gyári simson mennyibe...

Egy gyári simson mennyibe kerülne így fel tuningolni?

Figyelt kérdés

Simsonom így akarom tuningolni,de jó lenne ha valaki ai szokott tuningolni,vagy csak ért a motorokhoz jobban leírni kb. mennyibe jönne ki?

[link]



2012. júl. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Úgylátom,a fényezés árában megállna a dolog...

Ja,van rajta egy rezó is,és felvan húzva az ülésvas..

2012. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helló,a rezonátoros kipuf 15-20 rongy minőség függvényében,hátúl mz teleszkópok vannak azis legalább egy 10-es de lehet olcsóbban is találni de azok ált.gányok, a blokkba nem látok bele de ha már tuning akk kéne egy hengerfúrás 60-70cm3 ra + megcsinálni a 4 felömlősre az olyan 30 ezer. Utánna lehet rá tenni nagyobb karburátort hogy még jobban süvítsen , a végére már csak a kinézet lesz hátra és kb ennyiből áll egy normális simson,legalábis az enyém ilyen. Persze a tuning előtt nemárt egy motorgenerál ha még nem volt, főtengely,hajtókar felújítás,csapágy,szimering csere.
2012. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyári motort nehogy így összegányolj, mint ahogy ez kinéz. Egy gyári Simson ma már bőven 100ezer felett ér, egy ilyen f.startály meg max 60at...
2012. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja már most én is rájöttem,veszek egy simson ha ne mtalálok olyat max annyit javítok,hogy feketére lefestem és kész!!

Am én mint mai fiatal fura,hogy szeretem ezt a motort legtöbb egykorú ismerőseim szerint: fú tiszta rossz régi gané! Ja csak sokkal strapabíróbb mint a maiak!!

2012. júl. 17. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fekete S51 Enduróm van. Szerintem jól áll neki ez a szín. Nem néz ki vele egyáltalán furán, mint például az ilyen metál lila ganék. :D Szerintem egészen elegáns, szolíd. Semmi csicsa nincs rajta. Hátul Pannónia teleszkópok vannak (már így vettem) A rugó útja pont olyan hosszú mint a gyárinak, viszont 2 személy alatt ;) se ül le, és nem koppan le rosszabb úton sem. A képen ami van Simson szerintem még jól is nézne ki ha nem lenne az ülés feltörve. Ennek egyébként (mármint az ülés hajlításnak) semmi értelmét nem látom, a mellett hogy ronda. Az a "rezonátor" ami a képen szereplő motoron van nekem nagyon úgy tűnik hogy csak egy sz@r gagyi rezó. Csináltass rá mesterrel. Igaz hogy nem 3000 Ft lesz, hanem 15000, de megéri, mert egyrészt nem öli meg és fojtja a blokkot mint a gagyi rezó, másrészt menni fog vele rendesen a gép.
2012. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előzőnek is köszi a választ! Egyet elfelejtettem ki írni egyenlőre csak kinézet tuningot akarok magát a motort belülről most legalább is hagyom úgy ahogy az kitalálták!!Úgy mennyi lenne kb.? Ja és kinézet mellet még a kipufogót is lecserélném kivéve ha endúró!!
2012. júl. 17. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megszopni, akkor nem tuningolod. Ha feltuningolod az élettartama egyenlő lesz a nulláéval.
2012. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, képet tudnál beszúrni a motorodról? Kíváncsi lennék, milyen, nekem is gyári endurom van, és két személlyel megjártam vele Lengyelországot... Na EZÉRT érdemes úgy hagyni, ahogy kitalálták :) Esetleg a hengerfejen lehet módosítani, ha gondolod, küldök róla tervet, mit és hogyan kell, nagyobb lesz a nyomatéka kicsit.
2012. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!