Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál ha eddig kártyás...

Telenornál ha eddig kártyás voltam és most szeretnék venni egy előfizetéses telefont akkor azért kell fizetni valamit? Vagy csak a telefont kell kifizetni? Vagy ez hogy működik? Még nem voltam előfizetéses

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 16:25
 1/2 anonim válasza:

Én tavaly lettem előfizetéses a Telenornál. Tőlem előre elkértek 1 havi előfizetési díjat. Kellett a személyi igazolványom és lakcímkártyám. Én akkor telefont nem vásároltam, de ha vettem volna, akkor kellett volna hozzá valamilyen számla, amit én fizetek, közüzemi számla, vagy ha átutalással fizetek valamit, akkor bankszámlakivonat.

Ha te telefont is akarsz vásárolni, akkor választhatsz több fajta készülékből, van aminél ingyen vagy pár forintért elhozhatod a telefont és utána havi szinten fizeted egyrészt a készüléket, másrészt az előfizetési díjat. Azt nem tudom, hogy olyan van-e, hogy készpénzre megveszed a teljes árát a készüléknek és utána csak az előfizetési díjat fizeted.

Jobban jársz egyébként, ha bemész egy Telenor üzletbe és ott körbeérdeklődsz. Ott pontosabb információkat tudnak adni.

2013. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Az a probléma, hogy még én nekem nincsen olyan számla, amit én fizetnék, 19 éves vagyok, diákmunkán dolgozom. Ilyenkor nem tudja valaki mi a teendő?
2013. dec. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!