Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Életem első érintőképernyős telefonja (Samsung Galaxy Gio) 1,5 év után megadta magát. Karácsonyra venni akarok egy másikat, de nem vagyok benne biztos hogy az érintőképernyős lenne a legmegfelelőbb, mivel a Gio-mnál is érintőproblémák voltak (lassú volt, lefagyott, sokszor nem reagált). Így valami modern gombosra gondoltam, ami legalább annyit tud mint a Gio. Ki is néztem a BlackBerry 9900-at de azt sajnos nem engedhetem meg magamnak (nagyon drága). De valami hasonló kaliberű telefont tudnátok ajánlani?

Vagy esetleg van valakinek valamilyen jó tapasztalata egy bizonyos telefonról?

(Nem tudom, hogy ez számít-e de Telenoros vagyok, így valószínű onnan vennénk/rendelnénk telefont.)



2013. dec. 4. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy rakat szart használtál, ne ítéld el az érintős telefonokat.

Adj nekik még egy esélyt, mennyit szánnál rá?

2013. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan 50.000-60.000 Ft-ot.
2013. dec. 4. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, a Gio nem volt a legjobb választás részedről, már akkor egy rakat $&@#+ volt, viszont azóta nagyon sokat fejlődtek az érintőpanelek így már az olcsóbbak is használhatóbbak ilyen szempontból, és a Blackberry is kezd átállni rá, mostanában ilyen hibrid-eket csinál (qwerty+touch). Viszont tudniillik a BB-k üzleti telefonok ezért mezei felhasználóknak nem ajánlott illetve az áruk is más kategóriára van szabva. 60 ezerért már egy elég jó droid-os telót lehet venni.
2013. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 schumilex55 ***** válasza:

Xperia L mondjuk?

Nézz pár tesztet róla youtubon vagy máshol, hátha megtetszik.

2013. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán jönnek be a téglalap alapú telefonok. Szóval a SONY kizárva. Inkább a Samsungok jönnek be a kis lekerekített szélükkel.
2013. dec. 5. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace 3,Galaxy Core Plus szerintem jó lenne neked.
2013. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most minek kell megint sz@rt ajánlani? Figyelj ha jót akarsz akkor nem veszel Samsung-ot, kivéve ha 100e ft felett gondolkozol.
2013. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolkodj.

Megint beleesel a samsung hibába?

Ne vegyél szart megint, mert megfogod utálni.

Sony l egy nagyon jó telefon, ennyiért a legjobb.

2013. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És mondjuk ez?

[link]

2013. dec. 5. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem vennék megtapogatás nélkül telefont

BB-vel lemondassz minden alkalmazásról, kb.

2013. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!