Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Életem első érintőképernyős telefonja (Samsung Galaxy Gio) 1,5 év után megadta magát. Karácsonyra venni akarok egy másikat, de nem vagyok benne biztos hogy az érintőképernyős lenne a legmegfelelőbb, mivel a Gio-mnál is érintőproblémák voltak (lassú volt, lefagyott, sokszor nem reagált). Így valami modern gombosra gondoltam, ami legalább annyit tud mint a Gio. Ki is néztem a BlackBerry 9900-at de azt sajnos nem engedhetem meg magamnak (nagyon drága). De valami hasonló kaliberű telefont tudnátok ajánlani?

Vagy esetleg van valakinek valamilyen jó tapasztalata egy bizonyos telefonról?

(Nem tudom, hogy ez számít-e de Telenoros vagyok, így valószínű onnan vennénk/rendelnénk telefont.)



2013. dec. 4. 23:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát átgondolva a helyzetet... Szinte nem is használom ki a Gio-nak sem az alkalmazásait. A lényeg, hogy wifi legyen rajta meg böngésző, meg telefonálni lehessen rajta.
2013. dec. 5. 17:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem egy "jobb fajta"klón is jó lenne neked.Egyik ismerősöm a héten vett egy S4 klónt valami aukciós oldalon 32ezerért.Nem mondom hogy olyan kiváló lenne de nem is használhatatlan.Csak iPhone klónt ne vegyél mert azok rettenetesen gagyik.
2013. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs jobb fajta klón. Vannak amik számok alapján azok de mindnek van valami rettenetesen idegesítő vagy zavaó hibája és az élettartama is nagyon kevés.

BlackBerry úzleti telefon, telefonálni és irodai célokra való, ha ezekre vvan szükséged akkor jó választás lehet ha nem akkor érdd be egy olcsóbb droidos, vagy WP-s telóval.

2013. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!