Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iphone 4s...

Binuus kérdése:

Mit gondoltok az iphone 4s clone-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék iphone 4s-t,de csak clone-ra van penzunk.Milyen a clone??Mit gondoltok róla?
2013. dec. 7. 17:04
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
,,Az Xperia U a kétmagos processzorával kenterbe veri a te noname klónodat, aztán rászarik a hullájára. Azt persze MEGINT nem tudod megindokolni, hogy miért szar, csak ideböfögtél valami baromságot."-aki ezt írta annak üzenem,hogy tudom milyen,mert tesómnak is olyan van és már vagy háromszor volt szervízbe.
2013. dec. 12. 17:49
 32/47 anonim ***** válasza:
Mert a tesód képtelen egy telefont helyesen használni, elvégre nem véletlen akarsz te szemetet venni.
2013. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Oké rendben, elfogadom, akkor ne U-t vegyél, de használtaknál az U-n kívül még kb. 1000 másik elérhető készülék van (pl. az én Wave II-m) és megjegyzem, a tesódnak VOLT HOVA VINNI SZERVIZELNI. Te megkapod a klónod, az két nap után felmondja a szolgálatot. Na és aztán hova viszed? Nemhogy garanciád nincs rá, de a szerviz is kiröhög, hogy menj a francba.
2013. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
"theskunker" nevű gyerek jobb lenne ha hallgatnál!Azt se tudod milyen meg ki a tesóm,te élettelen kis csicska..szánalom-.-ha csak pattogni tudtok,akkor lehet menni,már nagyon unalmasak vagytok,magatokat égetitek..
2013. dec. 13. 19:51
 35/47 anonim ***** válasza:
Gyerekek, hagyjátok már. Vegyen végre egy redvás klónt, aztán feszíthet vele.
2013. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Mi égetjük magunkat? Te vagy a testvéreddel együtt tajgetosz pozitív hülye gyerek.
2013. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Nyomorék csicskák egytől-egyig..nem ismertek és elítéltek (rajolas meg stb.),ez Magyarország..
2013. dec. 13. 20:22
 38/47 anonim ***** válasza:

Szóval magyarországot is szidod?

Biztos nem idén barnultál akkor.

2013. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországot szidom,hanem a benne élő csicskákat...amúgy meg 100% magyar vagyok...szopacs
2013. dec. 13. 20:58
 40/47 anonim ***** válasza:

Nekem aztán nem "szopacs", nem én vagyok egy analfabéta gyökér.

Na szia!

2013. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!