Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb galaxy...

Melyik telefon a jobb galaxy s4 vagy lg g2?

Figyelt kérdés
AZ Lg g2 hardveresen jobb de samsungnak biztosabb lesz az android frissítése, mert sajnos az lg nem a frissítéseiről híres. Így nem tudom hogy melyik telefon lenne az ideálisabb. Más telefon is szóba jöhet 150e ft-ig! Nokia telefonok kizárva!

2013. dec. 8. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kettő közül LG G2. Lehet kevesebb ideig lesz frissítve, viszont az SGS4 már régebb óta kint van, szóval nagyjából kiegyenlítik egymást.


Viszont ha már amúgy is más is szóba jöhet, akkor miért ne a legjobbat vennéd, ami kapható, ami a Nexus 5.

2013. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sokkal jobba az S4 szóval mindenképp azt vegyél!!
2013. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
LG-nek erősebb a harvdere viszont nincsenek benne ezek a mindenféle funkciók.Ha netán nem tudsz ezek nélkül élni akkor azt vegyed.De egyikkel sem jársz rosszul de ennyi pénzért inkább az erősebbet vegyed.Ha meg a frissítések miatt aggódsz akkor akkor vegyél Nexus 5-t.
2013. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
LG-t vedd. Sokkal szebb mint az s4 (bár ez relatív) erősebb is. És ha jól tudom olcsóbb is bár nem tudom biztosan :D
2013. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Pont, hogy minden egyes funkció, ami SGS4-be van, az az LG G2-ben is megtalálható. LG nem kicsit pofátlan módon a Samsung-ot másolja, illetve beszólogat neki reklámon keresztül, az SGS4 összes szoftveres funkcióját belepakolták a G2-be, és még többet is.

2013. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem mielőtt bármiről is elkezdenétek ítélkezni.

Olvassátok el ezt:


[link]


Bár még nem az LTE-verzió.

Nemsokára frissülni fog. ;)

2014. márc. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!