Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintem felesleges okostelef...

Szerintem felesleges okostelefont venni. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Üdv! Szerintem felesleges drága (200000+) okostelefont venni mert;

annyi pénzért külön megvehetem azokat a dolgokat amire szükségem van (fényképező, játék, laptop stb.)

Árak;

játékra; konzol (xbox 360, ps3) kb 70000 ft persze fizetni kell a játékokért, de meg lehet oldani, hogy ne kelljen.

fényképezésre; fényképezőgép (kb 50000 ft) amivel már minimum lehet olyan képeket csinálni mint egy telefonnal

internetezésre; laptop, notebook, számítógép, (laptop 100000 ft, notebook kb 50000 ft, asztali pc 100000 ft) lehet választani.

telefonálásra; 4-5000 ft-ért lehet olyat venni amivel lehet telefonálni és sms ezni.

Szóval 200000 forintból már meg lehet venni azt amit egy átlagfelhasználó igényel, de sokkal jobb minőségben. Viszont nem lehet ezt az egészet zsebrevágni, de őszintén szólva én nagyon keveset használom útközben a telefonomat akkor is csak zenehallgatásra (jah kifelejtettem mp3 5000 ft kb).

Mondom ezt úgy, hogy okostelefonom van de csak 30000 forint volt.

De én csak a felső kategóriás telefonokra gondolok nem a 20-30 ezres kategóriára! Szó mi szó szerintem felesleges. Ti, hogy vagytok vele?



2013. dec. 8. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez még mindig szubjektív, bedőlne a világgazdaság ha így állna hozzá mindenki mint te.

Én telefonnal fényképezek, játszok, telefonálok, zenét hallgatok.

Minden egyben, kicsiben, és gyorsan elérhető.

Gépen stb. nem is szoktam már játszani.

2013. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mivel egyeseknek egyfajta státusz jel lett a telefon.
2013. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Kifelejtetted a hátizsákot, amibe az egész elfér:)

Viccet félretéve, ezt így nem lehet kijelenteni. Mindenkinek mások az igényei, valakinek az 5 ezres telefon is tökéletesen elég, van, aki pedig szereti/rákényszerül, hogy útközben is _gyorsan_ hozzáférjen a levelezéséhez, vállalati rendszerekhez, vagy csak ezt használja navigációra. Aztán ott van a kényelem: nem mindegy, hogy egy fényképezőgépet + GPS-t + mp3-lejátszót is hordozol magaddal a telefon mellett, mert ki tudja, mikor lesz valamelyikre is szükséged.

2013. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 aspikami ***** válasza:
Egyedül játékra használom a pc-t. Többire ott a telefonban minden, plusz nem kell egy hátizsákot telepakolni, elfér a zsebemben :)
2013. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

[link]

mióta 200ezer + ?

[link]

mióta 200ezer + ?

[link]

mióta 200ezer + ?

ha meg valaki okostelefont vesz, 20-30ezer kategóriában, akkor avval eléggé szívni fog

2013. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem az árukeresős árakra gondolok mert ott az említett dolgok (gép, konzol stb.) is olcsóbb. Most bolti (szolgáltatói) árakra gondolok.
2013. dec. 8. 21:28
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Kit érdekel?

Eddig 5/5 ember nem ért veled egyet, ezen gondolkodj el.

2013. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 bp1985 ***** válasza:
54%
Persze majd viszem magammal a notebookot, az mp3-at, a fényképezőt... Attól mert te ilyen vagy, nem mindenki olyan...
2013. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, én most készülök venni egy Xperia SP-t. Szerintem megéri, mert igaz, hogy 70K, de annyi dolgot tartalmaz egyben, hogy nekem jobban megéri ezeket egy készülékben megvennem. Nekem nincs igényem külön nagyon jó kamerára, ellenben ha valamit le akarok fényképezni, arra jó lenne, és nekem ennyi elég.
2013. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
theskunder! te csak veszekedni akarsz, ha elolvasnád figyelmesen látnád, hogy van aki egyetért, és van aki azt mondja, hogy nem hülyeség csak mások az igényei az embereknek. Az okostelefonoknak tényleg fel lehet írni plusz pontként a könnyebb hordozhatóságot. Viszont még most is sok embert látok aki a buszon előveszi a notebookot, vagy fényképezővel fényképez ami nem nagyobb mint egy szendvics tehát könnyen elfér egy kisebb táskába is. Persze megértem, ha valakinek mások az igényei!
2013. dec. 8. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!