Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintem felesleges okostelef...

Szerintem felesleges okostelefont venni. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Üdv! Szerintem felesleges drága (200000+) okostelefont venni mert;

annyi pénzért külön megvehetem azokat a dolgokat amire szükségem van (fényképező, játék, laptop stb.)

Árak;

játékra; konzol (xbox 360, ps3) kb 70000 ft persze fizetni kell a játékokért, de meg lehet oldani, hogy ne kelljen.

fényképezésre; fényképezőgép (kb 50000 ft) amivel már minimum lehet olyan képeket csinálni mint egy telefonnal

internetezésre; laptop, notebook, számítógép, (laptop 100000 ft, notebook kb 50000 ft, asztali pc 100000 ft) lehet választani.

telefonálásra; 4-5000 ft-ért lehet olyat venni amivel lehet telefonálni és sms ezni.

Szóval 200000 forintból már meg lehet venni azt amit egy átlagfelhasználó igényel, de sokkal jobb minőségben. Viszont nem lehet ezt az egészet zsebrevágni, de őszintén szólva én nagyon keveset használom útközben a telefonomat akkor is csak zenehallgatásra (jah kifelejtettem mp3 5000 ft kb).

Mondom ezt úgy, hogy okostelefonom van de csak 30000 forint volt.

De én csak a felső kategóriás telefonokra gondolok nem a 20-30 ezres kategóriára! Szó mi szó szerintem felesleges. Ti, hogy vagytok vele?



2013. dec. 8. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én írtam le először, hogy ez szubjektív.
2013. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#6: azért azt se felejtsd el, hogy egy "200 ezres" mobiltelefon az abszolút csúcsot képviseli, míg egy 100 ezres notebookot nem igazán tudnék szívből ajánlani (nem véletlen kerül annyiba az üzleti széria mindegyik gyártónál, amennyibe).

T-mobile dominós árak: HTC One - 173e, SGS4 - 147. Egyik sem 200+, és általában ilyen okostelefont nem kártyás előfizetéssel szoktak használni...

2013. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A trabantnak is négy kereke van...
2013. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Apple termékek elérik a 200-ashatárt,szerintem ő első sorban azokra gondolt.

Például : Iphone 5s (64gb) 282630 ft.

többi 5s-ek is 200+

Akár egy lumia 1520

galaxy note 3 is akörül mozog

z1 se marad le sokkal

(most nézem s4 147... elég olcsó ahhoz képest hogy az már elég pöpec telefon,)

2013. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen azokra gondoltam. Az s4 úgy fél éve még 200 volt amikor néztem.
2013. dec. 8. 22:34
 16/24 anonim ***** válasza:
Jó akkor te nyugodtan vigyed magaddal egy ps4-et,egy notebokot,egy mp3 lejátszót meg egy fényképezögépet nekem jó lesz az egész egyben egy kompakt készülékben is amk elfér a zsebemben.
2013. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

lehet hogy több mindenre lehet használni de egyik funkciót sem tudja igazán jól, játékra maximum kvarcjáték szinvonalu izéket találsz okostelefonra, sok droidos játékot próbáltam , de mind rendkívül primitiv, nem tetszettek.

Ha lemerült az mp3 lejátszód, a fényképezőgéped, még tudsz telefonálni, ez egy okostelefonról nem mondható el mivel egyben van minden.

Egy laptopot nem tudsz helyettesíteni egy okostelefonnal, mindkettőt másra lehet használni.

Én egyet értek a kérdezővel, én is ugyanezt gondolom !

2013. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2013. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Utolsó: Szerintem abszolút tud annyit egy okostelefon, mint egy középkategóirás laptop. Miért, mégis mit csinálsz egy laptopon? Netezel, filmet nézel, letöltögetsz, faszbúkozol, zenét hallgatsz. Nekem pont ennyire kellene egy laptop. Ezt mind megteheted okostelefonon is.

Sőt, azon ott a kamera is + GPS + rengeteg hasznos alkalmazás pl.zenefelismerő...


A kérdezőnek pedig annyiban igaza van, hogy minőségibb cuccot kapsz, ha külön veszed meg a fényképezőt, mp3at, konzolt stb.

Viszont nekem szimpatikusabb, hogy mindig ott legyen az összes dolgom, egy telefonba zárva.

Ráadásul jó telóval fel lehet vágni, az pedig nem túl menő ha besétálsz valahova és úgy nézel ki mint egy karácsonyfa a sok rádaggatott cucctól. (nekem am ez nem szempont)

Ajánlom, hogy próbálj ki egy felsőkategóriás androidot, biztos meg fogod érteni, hogy miért szeretik ezt annyian.

2013. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18as, nem a grafikára értettem a kvarcjátékot, hanem a játék bonyolultságára.

"Szerintem abszolút tud annyit egy okostelefon, mint egy középkategóirás laptop. Miért, mégis mit csinálsz egy laptopon? Netezel, filmet nézel, letöltögetsz, faszbúkozol, zenét hallgatsz. Nekem pont ennyire kellene egy laptop. Ezt mind megteheted okostelefonon is. "

Ha már a tudást emeltek ki, tudsz-e egy picivel is komolyabban képet szerkeszteni egy okostelefonon ?

Én amatőr szinten szoktam képeket szerkesztgetni, erre alkalmatlan egy mobil vagy tablet

Ha már a letöltésről van szó, mekkora tárhely van egy mobilban és mekkora merelmezt tud kezelni egy laptop ?

Egy kicsit drága lenne egy 500 gigás microsd kártya , ha egyáltalán létezik ekkora.

Ráadásul ezeket a dolgokat amiket emlegettél könnyebben meg tudsz csinálni egy nagyobb képernyőn, akár több program is futhat egyszerre anélkül hogy az egyk magától bezáródna memória hiány miatt.

2013. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!